Vienpadsmitā diena – Hungaroringa

IMG_3208_smallRīta skrējiens ar Alīnu Budapeštā, apskatot abus Donavas krastus un atrodot jaunus interesantus objektus, un dodamies tālāk. Nu vairs nekādi nopietnie galamērķi mums nav paredzēti, jābrauc vienkārši atpakaļ uz Latviju, varbūt pa ceļam vēl kaut ko apskatot, ja sanāk laiks.

Šodien paredzēts tikt līdz Polijas pilsētai Radomai, kurā jāpārlaiž vēl pēdējā nakts pirms pēdējā pārbrauciena uz Rīgu.

Rīta skrējiens Budapeštā

Rīta skrējiens Budapeštā

Tomēr no rīta izdomājam vēl ātri apskatīt kādu Budapeštas parku, pirms braukt prom, bet Agrim ienāk prātā doma paskatīties kartē, kur atrodas Hungaroringas F1 trase. Izrādās, ka tā ir tikai kādus 15 km no Budapeštas, turklāt ne gluži pretējā virzienā no tā, kurā mums jādodas. Līdz ar to skaidrs, ka jāaizbrauc apskatīt trasi.

Es ar septiņkārtējo Hungaroringā

Es ar septiņkārtējo Hungaroringā

Nebijām zinājuši, vai maz pie trases būs iespējams piekļūt, varbūt tā slēgta apmeklētājiem. Izrādījās, ka tieši šodien trasē notiek kaut kādas moču sacensības (domāts – divriteņu transporta līdzekļu, nevis Lauras un Dzintara sacensības), laikam ieradāmies uz kvalifikācijas laiku. Uz pašas trases gan līdz ar to uzkāpt nevarējām, bet pirmā līkuma izeju vismaz no augšas varējām redzēt, kā arī varējām pastaigāt pa boksu aizmuguri. Forši! Atradām arī aleju ar visiem F1 čempioniem izkaltiem statuju formā. Interesanti!

Staigājos pa aizboksiem

Staigājos pa aizboksiem

Pēc tam devāmies tālāk uz Krakovas pusi. Sanāca braukt pa Ungārijas un pēc tam Slovākijas ceļiem, kas ir ļoti līkumaini un nepārtraukti vijas caur dažādiem ciematiem un pilsētelēm, līdz ar ko iznāca liela vilkšanās un lēna tikšana uz priekšu. Krakovā neko daudz sadarīt nepaguvām, vien nepilnas divas stundas pastaigājām un pabildējām. Tas nekas, Krakovu jau bijām apskatījuši Tatru braucienā.

 

Izeja no pirmā līkuma

Izeja no pirmā līkuma

No Krakovas līdz Radomai nepilni 200 km, un tos nācās braukt jau melnā naktī. Atkal Polijas ceļi ar savām pilsētām un vidēji lēno kustību. Beigu beigās tomēr tikām līdz Radomai, atradām savu hosteli (ļoti labs) un pēc laiciņa jau laidāmies snaudā mūsu pēdējā naktī šajā ceļojumā.

Atpakaļ uz Šlādmingas kāpelēšanas dienu saturu

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s