Pirmā diena – tesiens uz Poliju

IMG_1284Izkustamies no mājām agri no rīta – plkst. 5:24. Šodien paredzēts tikt līdz Katovicei Polijā, tāls ceļš priekšā, gribētos to veikt pēc iespējas ātrāk, bez liekām pauzēm pa ceļam. Līdz ar to pirmo zaļo pieturu taisām tikai neilgi pirms Varšavas sasniegšanas, bet otro – kādā no Polijas Statoil. Tas arī viss. Beigās sanāk pailgi pariņķot, meklējot norezervēto hosteli netālu no Katovices, bet galu galā to atrodam un pie tā ierodamies plkst. 18:40 pēc vietējā laika (Latvijā ir stundu vēlāks). Ceļā pavadītas nedaudz vairāk kā 14 stundas, un nobraukti 1026 kilometri, teju uz mata tikpat, cik pirms pieciem gadiem Tatru brauciena pirmajā dienā.

Zaļā pietura kaut kur Polijā

Zaļā pietura kaut kur Polijā

Hostelis lētākais, ko varējām atrast – 18 eiro par trim personām uz vienu nakti -, bet kvalitātei nav ne vainas (ja neskaita to, ka uz stāvu kopīgās tualetes durvis nav iespējams aizvērt..). Starp citu, liekas, ka pa ceļam Polijā mani nofotografēja foto radars, kad nebiju pamanījis, ka kāda pilsēta vēl nav beigusies.

Pauze garām, var gulēt tālāk

Pauze garām, var gulēt tālāk

Hostelī tīmeklis pieejams tikai 1. stāva vestibilā, bet ne mūsu 4. stāva istabiņā, tāpēc Alīna ar Agri sēž lejā, plānojot tālāko ceļojumu un rezervējot viesnīcas nākamajām naktīm. Es tikmēr gozējos savā istabā, rakstot šo aprakstu. Jā, pirms rezervēšanas ar Alīnu nedaudz arī paskrējām pa viesnīcas apkārtni, jo agrās izbraukšanas dēļ no rīta to vēl nebijām paguvuši izdarīt.

Hosteļa istabiņa

Hosteļa istabiņa

Atpakaļ uz Šlādmingas kāpelēšanas dienu saturu

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s