Devītā diena – caur Vīni uz Bratislavu

20140814_142658_smallProm došanās diena! Neliels rīta skrējiens, brokastis, pēdējā mantu sapakošana un esam ceļā. Šodien paredzēts nokļūt līdz Bratislavai, bet pa ceļam vēl jāapskata Vīne. Tā arī darām. Vīnei esam atvēlējuši vismaz stundas četras, piecas, ko arī lietderīgi izmantojam, izstaigājot vecpilsētu un apkārtni. Smuka pilsēta!

Ceļā uz Slovākiju atklājam, ka piecu gadu laikā kaut kas, iespējams, ir mainījies (vai arī Tatru braucienā vienkārši nelikāmies par to ne zinis), bet tagad arī Slovākijā nepieciešamas vinjetes braukšanai pa autobāņiem. Ahh.. Nu labi, nav tik traki – tikai 10 eiro uz 10 dienām. Iegādājamies to uz robežas un turpinām ceļu. Braukt pa autobāni jebkurā gadījumā ir izdevīgāk kā meklēt kaut kādus sīkākus apkārtceļus – gan no degvielas taupīšanas, gan visvairāk jau laika ietaupīšanas viedokļa.

Vīnē atradu F1 bolīdu

Vīnē atradu F1 bolīdu

Slovākijā mums paredzēts apmesties pie kāda dīvānu sērfotāja, kurš reiz izmantojis mūsu dīvānu Rīgā. Sanāk nedaudz maldīšanās, lai atrastu ceļu nost no šosejas, kas mūs ieved Bratislavā, bet pēc laiciņa tomēr atrodam īsto vietu. Noliekam pie pazīstamā tipa mantas un, kamēr viņš izdara lietas, kas viņam bija ieplānotas, mēs aizbraucam apskatīt kādu Bratislavas pieminekli un pilsētu no augšas, kā arī uz veikalu nopirkt šo to ēdamu. Pēcāk kopā arī mūsu izmitinātāju aizejam pasēdēt vietējā bāriņā un tad jau arī gulēt.

Mēs ar Alīnu plosamies pa Vīni

Mēs ar Alīnu plosamies pa Vīni

Atpakaļ uz Šlādmingas kāpelēšanas dienu saturu

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s