Astotā diena – ūdenskritumi

IMG_2449_smallRīta skrējiens šodien likās pagrūts. Visapkārt atkal migla, vēl biezāka kā vakar. Taču, kad devāmies uz mūsu šodienas galamērķi Worschachklamm aplūkot aizu un tajā esošos ūdenskritumus, migla jau bija pamatā izklīdusi. Lietus arī gandrīz nelija, vien uz brīdi pasmidzināja. Ūdenskritumi vareni, apkārtne smuka, atradām arī ēzeļu rančo ar vairākiem dzīvniekiem, kurus varējām pabarot.

Pēc šīs nelielās pastaigas devāmies atkal atpakaļ uz Šlādmingu (~45 km) sakravāt mantas un sagatavoties rītdienas prom braukšanai. Rezervējām viesnīcas Budapeštā Ungārijā un Radomā Polijā pēdējām divām naktīm, bet rīt plānojam palikt pie kāda dīvānu sērfotāja Bratislavā Slovākijā, kurš reiz mitinājies pie mums Rīgā.

Skats no šodienas pastaigas

Skats no šodienas pastaigas

Vakarā gribējām aiziet uz vietējo ēstuvi vakariņās, bet izrādījās, ka ēstuves īpašniekam ir savāda vēlme savā ēstuvē uzņemt tikai netīrīgu apavu īpašniekus, tādējādi ēstuvi piedrazojot. Tā kā es ar savām basajām kājām viņam šādu piedrazošanas prieku nodrošināt nevarēju, tad tā vietā devāmies lejā uz Šlādmingu pasēdēt kādā āra kafejnīcā tur.

Kaut kādās pilsdrupās

Kaut kādās pilsdrupās

Līdz ar to arī mūsu ceļojuma galvenā daļa – kalni – ir galā! Vēl tikai pagarš mājupceļš, pa ceļam apskatot vairākas valstis un pilsētas. Redzēs, kāds tas izvērtīsies.

No augšas - es un ēzelis

No augšas – es un ēzelis

Atpakaļ uz Šlādmingas kāpelēšanas dienu saturu

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s