Diena 8/11

No rīta vēl bija viena sesija mūsu seminārā, ar ko tas arī ir noslēdzies. Tālāk jāapmeklē vairs tikai galvenās konferences sesijas. Arī šodien, protams, tikām labi baroti – kafijas pauzes, pusdienas -, bet vakarā paredzēts konferences bankets kopā laikam ar kaut kādu dziedāšanas/dejošanas priekšnesumu, kam jānotiek kādā netālu esošas viesnīcas restorānā. Tā kā arī Alīna gribēja nākt līdzi uz šo pasākumu, nācās šķirties no papildus 300 juaņiem, lai tiktu pie papildus biļetes.

Pa dienu Alīna bija pabijusi Debesu templī, bet vakarā devāmies uz šo banketu. Bija gan teikts, ka banketa pasākums norisināšoties no 18:30 līdz vismaz 23:00, taču reāli viss beidzās jau pēc 20:00.. Lai arī pasākums īss, bet koncentrēts – dabūjām kārtīgi izēsties dažnedažādākos ēdienus, arī vairākus, kuri iepriekš nebija redzēti. Interesantākais, ko apēdu, laikam bija bambusa gabals (vārīts vai kas tml.) 🙂 Kamēr ēdām, uzstājās kaut kāda ķīniešu nacionālā folkmūzikas grupa, kuras dalībnieki spēlēja dažādus mūzikas instrumentus, atskaņojot laikam jau nacionālās dziesmas. Bija forši!

Konferences bankets - vakara vadītāja piesaka nākamo priekšnesumu

Konferences bankets - vakara vadītāja piesaka nākamo priekšnesumu

Pie mūsu galda blakus sēdēja kāds ķīnietis, kurš prasīja, vai pirmo reizi esam Pekinā, un teica, ka viņš arī ir pirmo reizi.. Tas izklausījās visai dīvaini, spriežot pēc izskata, bet izrādījās, ka viņš ir no kādas mazas pilsētiņas Ķīnā, bet nu jau trīspadsmit gadus dzīvo ASV. Par tādas valsts kā Latvija eksistenci gan viņš dzirdējis nebija 🙂

Ā, jā – vakar pirmo reizi kopš pērnās ziemas uzvilku kājās slēgtus apavus, kas spiež kopā pirkstus un nodara kaitējumu pēdām un kājām, jo tomēr konference un tā. Taču šodien tos vairs redzēt negribēju, tāpēc gan uz konferences oficiālo, gan saviesīgo daļu (banketu) devos pirms dažām dienām iegādātajos Vibramos, kas pēc skata vēl izskatās tīri smuki, ne pārāk nosmērēti (kā nekā tikai divi skrējieni tajos aizvadīti, no kuriem tikai viens pa peļķēm un nelielā smidzeklī).

Es konferences banketa noslēgumā Vibramos

Es konferences banketa noslēgumā Vibramos

Lasīt vēl:
Diena 7/11
Diena 9/11

4 thoughts on “Diena 8/11

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s