Diena 11/11

Prom braukšanas diena. Šodien tātad modinātājs bija uz 6:30, bet reāli piecēlos vien jau kādas padsmit minūtes pāri septiņiem. Diez ko ilgi gulēt pa nakti sanācis nebija, bet šis F1 posms bija to vērts – ārkārtīgi interesants!

No rīta šo to iekodām, ātri savācām mantas, sapakojām somās vēl nesapakoto un devāmies prom no viesnīcas. Ar 105. autobusu līdz Xizhimen pieturai, tālāk ar 2. metro līniju līdz Dongzhimen pieturai, tālāk pārsēšanās uz `Airport Express` metro līniju, kas, kā jau biju domājis, nav vis saistīta vienā sistēmā ar visām pārējām metro līnijām, bet par to jāmaksā pavisam cita papildus maksa – 25 juaņi par personu. Ar to drīz vien arī nokļūstam lidostas 2. terminālā. Lai arī kopējais ceļš no viesnīcas līdz lidostai tomēr diezgan pārsniedza manis iepriekš veikto aptuveno novērtējumu laika ziņā – vienu stundu – tomēr ierodamies pietiekami laicīgi, lai mierīgi pagūtu nodot reģistrēto bagāžu un nokļūt līdz saviem vārtiem.

Iekļūt metro Pekinā pirmdienas rītā var būt visai ilgs pasākums..

Iekļūt metro Pekinā pirmdienas rītā var būt visai ilgs pasākums..

Šoreiz lidojumā Pekina – Maskava mazais ekrāniņš ir priekšā katrai sēdvietai un pēc tam, kad esmu vēl nedaudz pagulējis, pievēršos šeit iebūvētajām izklaidēm – datorspēlēm un filmām. Laiks paiet ātri, un drīz vien jau arī nedaudz vairāk kā septiņas lidojuma stundas palidojušas garām vēja spārniem.

Maskavas lidostā gan uz nākamo reisu jāgaida krietni ilgi – kādas deviņas stundas.. Pa šo laiku atrodu tīmekli, padarbojos tajā, kamēr datoram velk baterija, šo to uzkožam, nedaudz pastaigājam pa veikaliem un turpinām gaidīšanu. Reģistrējoties reisam, šeit nākas piedzīvot ko vēl nebijušu – mums tiek atņemtas pases, lai aiznestu tās kaut kur tālāk apstrādei.. Pēc minūtēm divdesmit pases tiek atnestas atpakaļ un atgrieztas.. Diezgan savāda sistēma, lai neteiktu vairāk.

Vēl pavisam neilgi un pēc 1,75 stundu pēdējā pārlidojuma beidzot atkal esam mājās – ne vēl savās konkrētajās, bet vismaz Latvijā! Mūs sagaida Alīnas vecāki, un nu jau pēc vēl neilgāka pārbrauciena esam arī savās konkrētajās mājās. Tas gan jau ir nākamās dienas rīts, bet par to atsevišķu 12. dienas aprakstu laikam tomēr nerakstīšu 🙂 Ceļojums ir veiksmīgi noslēdzies, lieliski aizvadīts, iegūstot jaunas emocijas un iespaidus, kā arī jaunu pieredzi dažādos jautājumos. Uz tikšanos atkal nākamreiz!

Lasīt vēl:
Diena 10/11

3 thoughts on “Diena 11/11

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s