5. diena – 9. augusts

9:00 Celšanās. Brokastošana. Telts novākšana. Nav vairs tik karsti kā iepriekšējās dienās, lai dēļ naktī bijušā lietus.

10:22 Dodamies pēdējā ceļojuma posmā pa taisno uz Rīgu, bez jebkādiem citiem pieturas punktiem, izņemot vienīgi atpūtas pauzes. Tomēr ir jau palicis atkal karsti un viss nožuvis. Lapmežciema veikaliņā vēl nopērkam pa kanēļmaizītei, jo Laura saka, ka brokastīs nekas daudz neesot bijis.

11:40, 19.25 km Esam Jūrmalā atraduši veloceliņu, pa kuru dodamies Rīgas virzienā. Šai brīdī Laurai otrreiz atsienas guļammaiss (pirmā reize bija pašā ceļa sākumā, apmēram pēc kilometra nobraukšanas no viņas Ziepniekkalna mājas). Notiek pārsiešanas process.

11:44 Dodamies tālāk.

12:39, 31.37 km Esam tikuši cauri Jūrmalai un pa veloceliņu aizbraukuši līdz kādai dzelzceļa stacijai, kuras nosaukumu aizmirsu paskatīties. Atpūta, padzeršanās. Tagad, paskatoties kartē, jāsecinā, ka šī bijusi Babītes dzelzceļa stacija.

12:44 Uzsākam pēdējo ceļa posmu.

13:34, 43.31 km Rīga, Graudu ielas un Vienības prospekta krustojums. Šeit mūsu ceļi šķiras – Laura dodas uz savu mitekli, kas tepat vien ir kāda kilometra attālumā, bet man vēl priekšā ceļš pāri Daugavai atpakaļ uz Pļavniekiem.

14:03, 52.69 km Esmu mājās! Kopējā noripinātā kilometrāža – 347.84 km. Nav tik daudz, cik bija sākumā ieplānots, bet tomēr gana labi pirmajai reizei! Uzreiz pēc brauciena likās, ka tagad kādu ilgāku laiku uz velosipēdu virsū skatīties pat negribēšu, taču jau pēc pārsi dienām nācās atkal tam sēsties vien virsū un mīties uz Vecāķu triatlona konsultāciju 😉 Taču, lai nu vai kā, bet kaut kad jau kaut kas līdzīgs droši vien būs jāatkārto!

Piektās dienas veikums

Piektās dienas veikums

Iepriekšējā diena..

2 thoughts on “5. diena – 9. augusts

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s