4. diena – 8. augusts

9:30 Celšanās un brokastošana.

11:12 Dodamies ceļā. Garmin atkal strādā, forši!

12:13, 17.45 km Atpūta autobusa pieturā `Liesma`. Arī šodienas sākotnējais mērķis doties līdz Mērsragam un tad gar jūru Rīgas virzienā ir krietni saīsināts, jo līdzbraucēji esot noguruši.. 🙂 Tāpēc dodamies pa taisno no Talsiem uz Ķesterciema apli pa šoseju Jūrmalas virzienā ar domu šodien nonākt apmēram līdz Ragaciemam un tur meklēt kempingu.

12:23 Atpūtas pauzes beigas.

13:09, 31.53 km Uznāk tāds kā neliels lietutiņš, kas tomēr pāraug spēcīgākā lietū, tāpēc nobraucam no ceļa, lai uz brīdi patvertos mežā, cik nu priežu mežs var no lietus pasargāt..

Skats ārā no meža uz šoseju, gaidot lietus beigas

Skats ārā no meža uz šoseju, gaidot lietus beigas

13:17 Lietus gan ļoti ātri pāriet un varam atkal doties tālāk. Braukšana tagad notiek pa slapju asfaltu, nav arī tik traki karsti vairs.

13:33, 35.93 km Kafejnīca pie Engures pagrieziena. Šeit ieturam beidzot kārtīgas pusdienas – lielākā ēšana visa ceļojuma laikā. Apēdu kaut kādu zupu, tad otrajā ēdienā zivi ar piedevām un tad vēl pankūkas ar ievārījumu. Kolīdz esam iegājuši kafejnīcā, atkal sāk līdz, pie tam spēcīgi, bet arī tikai uz īsu brīdi – kādām minūtēm 5 līdz 10 varbūt.

14:34 Ar pilniem vēderiem esam spiesti doties vien tālāk.

15:39, 55.36 km Man ar katru kilometru šķiet, ka nasta uz muguras kļūst arvien smagāka. Pie visa vainoju smago telti 🙂 Mugursomas lences arī griežas iekšā ādā, kas ir diezgan nosauļojusies. Taisām kārtējo atpūtas pauzi šosejas malā. Esam jau šķērsojuši Ķesterciema apli un nu braucam pa šauro šosejas posmu gar jūru. Šeit mūsu apdzīšana mašīnām ir daudz lielāks izaicinājums nekā braucot pa citām (normālām) šosejām, jo te auto šosejas malās arī stāv, pie tam ir pietiekami liela auto plūsma abos virzienos, un šoseja, kā jau minēju, nav no tām platākajām.

15:49 Dodamies tālāk.

16:39, 68.51 km Ragaciemā nevienu kempinga norādi pa ceļam nemanījām, tāpēc aizbraucām līdz Lapmežciemam, kur kempinga zīme bija norādīta pie kādas privātmājas. Tad nu mājas saimniece par 10 latiem ļauj mums celt telti un pārnakšņot viņas pagalmā. Te ir smuki, ir liels suns, no kura gan nevajagot baidīties, kā arī kaimiņienes kaķis nāk diedelēt pārtiku, jo kaimiņiene pati jau četras dienas esot kaut kur aizbraukusi. Beidzot dabūjam aiziet uz jūru nopeldēties. Pirms tam vēl uz veikalu pēc pārtikas.

Lapmežciema privātmājas pagalmā

Lapmežciema privātmājas pagalmā

22:00 Gulēt! Pa nakti nedaudz laikam tā kā līņā, bet teltī viss sauss.

Ceturtās dienas veikums

Ceturtās dienas veikums

Iepriekšējā diena..

Nākamā diena..

One thought on “4. diena – 8. augusts

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s