Francijas dienvidi jeb apkārt Thau lagūnai

Šis bijis viens no ļoti retajiem ceļojumiem, kad ceļojuma beigās atpakaļ lidojam no citas pilsētas, nevis tās pašas, uz kuru aizlidojam ceļojuma sākumā. Šoreiz ceļojumu sākām Francijas dienvidos atrodamajā pilsētiņā Beziers un turpinājām, dodoties uz Thau lagūnu un ar sabiedrisko autobusu apbraucot tai no vienas puses apkārt, apskatot pa ceļam esošās pilsētiņas. Nobeigumā – Montpellier pilsēta, kas jau atkal atrodas nostāk no lagūnas.

Peldēts gan pašā lagūnā, gan arī Vidusjūrā. Daudz kas redzēts, dzirdēts, gūts. Ceļojuma ietvaros izpildīti arī vairāki mana saraksta punkti – gan par CouchSurfing pakalpojumu izmantošanu, gan par kaut cik sakarīgu peldēšanu kraulā, gan arī pats pēdējais sarakstā iekļautais punkts par briļļu neuzvilkšanu veselu nedēļu.

Kā jau ierasts, piedāvāju aprakstu pa dienām, nevis visu samestu kopā vienā garum garā rakstā. Cerams, ka tā būs vieglāk orientēties un nodalīt iepaidus, kas fiksēti dažādās pilsētās. Aprakstos pārāk neiedziļinājos konkrētajos apskates objektos, ko pa ceļam apskatījām, jo tie atrodami jebkurā tūristu ceļvedī. Dažus vien pieminēju, bet pamatā koncentrējos uz mūsu individuālajām ceļojumu atšķirībām, kas varbūt nav tik ierasta lieta.

Laini lūgti lasītāja statusa iegūšanā/nostiprināšanā (saites uz dienu aprakstiem meklēt zemāk)!

P.S. Ja ir vēlme aplūkot visas ceļojuma bildes, skaitā 1971, lūdzu, sarunāt vizīti pie manis personīgi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s