2013. gada emuārošanas pārskats

WordPress emuāru veidošanas vietne atkal man par prieku sagatavojusi pārskatu pār manu 2013. gada emuārošanu statistikas formā. Jau aizpērngad un arī pērngad nolēmu šo pārskatu ievietot raksta formātā, un šoreiz rīkojos līdzīgi. Protams, zinot manu slinkumu, nav cerību, ka šogad es visu pārskatu būšu pārtulkojis latviski. Tāpēc iztiksim ar vienu vien rindkopu no minētā pārskata, bet pārējo esiet laipni lūgti izpētīt oriģinālvalodā.

Šeit pārtulkotā rindkopa:

Sidnejas operas koncertu zāles ietilpība ir 2700 cilvēku. Šis emuārs 2013. gadā tika aplūkots 19000 reižu. Ja tas būtu bijis koncerts Sidnejas operā, būtu vajadzīgs pilnībā izpārdot septiņus šī koncerta atkārtojumus, lai tik daudz cilvēku to varētu apmeklēt.

Skatīt pilno pārskatu angliski

Advertisements

2 thoughts on “2013. gada emuārošanas pārskats

  1. WordPress kaut kā dīvaini rēķina? Man sanāk koncerts, astoņi atkārtojumi un vēl 700 cilvēkiem jāstāv aiz durvīm… un tad es izlasīju, ka WordPress angliski raksta 19000, bet Tev ir 25000 apmeklējumi minēti. Tas laikam saucas Latviešu-angļu valodu konvertācijas kurss 🙂

    • Njā, tas 25000 bija no pērnā gada pārskata iekopējies. Lai gan nav tālu no lata/eiro konvertācijas kursa, kas būtu bijis elegantāks izskaidrojums.. Tagad sanāk 7 atkārtojumi (dažiem cilvēkiem gan tāpat jāstāv aiz durvīm, bet pieņemu, ka WordPress ir noapaļojis, ne jau man tieši 19000 bija).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s