Nedēļas nogales izklaides 3/3 – Dārza darbi

Ar šo noslēdzu savus ne pārāk sakarīgos prātuļojumus par pērno nedēļas nogali un tās krāšņajiem notikumiem. Ja vēl neesat paguvuši izlasīt pirmās divas daļas, to noteikti izdariet:

1) Nakts skrējiens

2) Laivu brauciens

Atsauksim atmiņā, ar ko beidzās sestdienas notikumi pēc laivu brauciena:

Sestdiena, 17:00

Atkal esmu atpakaļ mājās, un nolemjam nedaudz nosnausties, lai vēlāk vakarā aizietu vēl uz veikalu pēc kādas pārtikas vai tamlīdzīgi.

Nu varam no šīs vietas tīt lentu tālāk..

Svētdiena, 9:30

Nedaudz esam nosnaudušies, nu var celties augšā.. 🙂 Jā, tiešām sanāca pasnaust mazliet ilgāk, kā sākumā bija iecerēts. Kaut kad ap plkst. 21:30 un 23:00 laikam biju pamodies, bet secināju, ka vēl varētu pagulēt, tāpēc turpināju vien sust. Rezultātā nogulētas ~16.5 stundas, tā neko.

Svētdiena, 11:30

Atkal esam sapakojuši visādas mantas un varam doties uz dārzu. Nostiepju lejā sešdesmitlitrīgo ūdens mucu, vēl šādus tādus rīkus, arī savus vecos kaulus, un dodamies ceļā.

Svētdiena, 15:00

Visu dienu darbojamies pa dārzu, jo ir pietiekami daudz, ko darīt. Viss smuki saaudzis, liela daļa ražas jau novācama. Grūti teikt. kas to visu apēdīs, bet jāvāc nost ir, lai neaiziet bojā. Kādam varbūt garšo un ir vajadzīgas Japānas lapu sinepes? 😉 Šis tas jāparavē, jāpapļauj, jāsagrābj iepriekš nopļautais siens, jāiestāda pēdējais uz balkona izaudzētais cukini un ķirbis, kā arī abi vienīgie arbūzi. Tāpat jāsasēj gurķi, jāuztaisa tiem žogs, kur tīties, kā arī vēlāk pēc sarkano redīsu novākšanas būs šai pat vietā jāsasēj vēl papildus redīsi. Arī laistīšanas darbi.

Japānas lapu sinepju džungļi (priekšplānā) un citi augi

Japānas lapu sinepju džungļi (priekšplānā) un citi augi

Atpūtas pauzes laikā skatāmies, ka pa ceļu mūsu virzienā dodas kaimiņa traktors. Izrādās – Māris tieši tagad brauc vagot mūsu kartupeļus. Atbrauc, izvago, aprunājas un aizbrauc, sakot, ka drīz jau kartupeļi ziedēs un drīz pēc tam varēšot jau vākt nost. Tagad smuki izvagoti, aprušināti, nav vairs nezāles starp vagām redzamas.

Svaigi izvagotās kartupeļu rindas

Svaigi izvagotās kartupeļu rindas

Svētdiena, 19:00

Redīsi (sarkanie un baltie), salāti, loki, dilles, lapu sinepes – tas viss iegulis promnesamajā maišelī. Esmu arī jaunā pļavas vietā izpļāvis gabalu, kur izracis astoņas bedrītes, kur sastādījis uz balkona no sēklām izaudzētos rabarberus. Viss it kā padarīts, nu var nedaudz paskrieties (kā jau iepriekš biju domājis – vien pāris kilometrus -, muskuļi pēc vakardienas ultras vēl diezgan jūtami) un posties mājup. Abiem mums tālruņi izlādējušies jau tiktāl, ka izslēgušies – arī diezgan rets notikums. Atceļā izpildām arī ierasto rituālu, piestājot veikalā `Melnais suns` uz kādu saldējumu.

Alīna pozē pie smukajiem sarkanajiem redīsiem

Alīna pozē pie smukajiem sarkanajiem redīsiem

Svētdiena, 20:00

Esam mājās. Nu vairs tikai atpūsties, nomazgāties un gulēt, aizvadot šī gada pirmo pusgadu un sagaidot kārtējās nedēļas pirmo darba dienu. Tomēr nepieciešams vēl utilizēt vismaz daļu ražas, tāpēc uztop salāti, kuri turpmākajās dienās būs jāēd līdz nelabumam 🙂

Tāda nu bija mūsu iepriekšējā nedēļas nogale – visai intensīva. Tas priecē! Un ko sadarīji Tu, manu lasītāj?

Advertisements

3 thoughts on “Nedēļas nogales izklaides 3/3 – Dārza darbi

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s