Laužam ledu?

Ārā beidzot iestājies pavasaris, kas sev līdzi atnesis arī lielus plūdus. Daudzviet vēl manāmi lieli ledus krāvumi, kuru laušana ir kritisks solis ceļā uz situācijas uzlabošanos. Bet šoreiz ne par to. Par ledus laušanu mēdz dēvēt arī iesīkstējušu tradīciju pārskatīšanu un mēģinājumus atcelt nepamatotas paražas.

Skaidrs, ka šis emuārs ir veltīts skriešanas tematikai, un viens no vislielākajiem mītiem mūsdienu skriešanas pasaulē ir apavu nepieciešamības neapstrīdamība. Tieši šai tēmai pērnnedēļ savā emuārā vēlējies veltīt rakstu VSK Noskrien un Maratona kluba biedrs Gatis Lubāns, kurš par ledus laušanu nodēvējis manus centienus pārliecināt vietējo publiku, ka tomēr var skriet arī citādi – bez apaviem!

Gatis uzaicināja mani uz video interviju, kādas viņš sācis veidot, runājoties ar skrējējiem par dažādām ar skriešanu saistītām tēmām. Nevarēju atteikt, tāpēc nu varat šo interviju noskatīties arī jūs. Jāņem vērā, ka šī bija mana pirmā tāda veida video intervija, tāpēc pārāk kritiski manu runu uztvert nevajadzētu 🙂

Intervija atrodama Gata mājas lapas šajā vietā.

Klāt pavasaris! Skrienam pa baso! 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s