Trīsdesmit pirmais saraksta izpildes mēnesis

Oktobris paguvis izdarīt jau vismaz divas svarīgas lietas – atnest pirmo sniegu un noslēgties. Pirmā no šīm lietām noveda pie tīri interesanta un ziemīga Siguldas kalnu skrējiena, bet otrā – pie šī atskaites raksta tapšanas. Nu vairs tikai divi šādi raksti un divas dienas janvārī, un saraksta termiņš būs pagājis.. Liekas, ka tikai pavisam nesen to uzsāku, bet nekā – daudz ūdens jau pa šo laiku [būtu] iztecējis (pat, ja tecētu ar minimālu ātrumu). Oktobrī pat šis tas izdarīts, pāris punkti izpildīti, pāris padzīti uz priekšu, tā kā var teikt, ka ir OK.

28. Piepumpēties 101 reizi no vietas, darot to pareizi

Pirms kāda pusotra mēneša atkal atsāku kaut ko lietas labā darīt, lai tiktu tuvāk šī punkta izpildei. Pēc plāna sanāca, ka man jāsāk nevis gluži no paša sākuma, bet gan jau no trešās nedēļas, jo sākotnējā testā, taisot maksimumu, varēju piepumpēties 30 reizes. Tā nu izgāju cauri četrām nedēļām – no trešās līdz sestajai, kas ir plānā pēdējā – un tad mēģināju taisīt maksimumu, cerot jau sasniegt apaļu simtu (vai manā gadījumā precīzāk – 101). Tomēr pašam nelikās, ka tas būs reāli, un tā (varbūt tieši tāpēc) arī nebija. Uztaisīju 80 reizes, sasniedzot sev jaunu personīgo rekordu, bet punktu vēl ar to neizpildot. Tad nu nolēmu sestās nedēļas programmu atkārtot vēlreiz, šoreiz ņemot par pamatu jau šo jauno maksimumu – 80 piepumpēšanās reizes vienā piegājienā. Pēc nedēļas darba gāju uz maksimumu vēlreiz, un šoreiz – oktobra 24. datumā – to arī izdarīju! Nezinu gan, vai visas 101 reizes sanāca arī ideāli pareiza tehnika, taču centos tādu noturēt. Lai vai kā, šis punkts nu izpildīts, varu ķerties klāt atkal kam citam. Esmu gan nolēmis pumpēšanos gluži malā līdz ar to nemest, bet ik pa laikam šo to padarīt, lai noturētu iegūto formu vai tamlīdzīgi.

29. Veikt 2*101 vēderpreses vingrinājumu no vietas, darot to pareizi

Ar šo jau man iet krietni vien sūrāk un grūtāk kā ar pumpēšanos, par pietupieniem, kurus izpildīju jau tālajā desmitā gada aprīlī – pašā pirmajā saraksta izpildes mēnesī kā pašu pirmo no punktiem -, vispār nerunājot..  Atsāku šī punkta pildīšanu vienlaikus ar iepriekšējā punkta pildīšanas atsākšanu, bet iet ļoti grūti. Liekas, ka galvenā vaina šeit ir tam, ka vingrinājums prasa koncentrēties tieši uz vēdera preses muskuļiem, neiesaistot ķermeņa augšdaļas pacelšanā gūžas vai vēl kādus citus muskuļus. Bez tam vingrinājums jātaisa tikai līdz ~35 grādu leņķim, ne tālāk, lai augšupceļā prese ne uz brīdi nedabūtu atslābt un atpūsties. Līdz ar to, pat neskatoties uz to, ka neieturu to 1-2 sekunžu pauzi augstākajā punktā, esmu pagaidām ticis tikai līdz 50 reizēm maksimālajā piegājienā, tādējādi vien atkārtojot, bet ne vēl pārspējot savu iepriekšējo labāko sasniegumu. Tikt līdz 202 reizēm, šķiet, nebūs iespējams nekad.. Nu noteikti ne šī saraksta izpildes laikā..

92. Vienu nedēļu (ne ceļojuma laikā) neskatīties TV

Bez televīzijas mājās dzīvoju jau no 8. oktobra, bet tā kā ik pa laikam sanāk braukt uz Valmieru ciemoties pie vecākiem, tad tur sanāk arī ieskatīties TV.. Tomēr oktobrī iekritusi jau arī pirmā pilnā nedēļa, kad uz Valmieru netiku braucis un TV arī nekur citur skatījies netiku, līdz ar ko arī šo punktu nu varu mierīgu sirdi pasludināt par izpildītu.

Saki nē arī savam TV!

Saki nē arī savam TV!

Drīz jau būs mēnesis apkārt, kopš dzīvoju bez TV (fiziski gan TV kaste vēl istabā stāv, tikai neko nerāda), un jāteic, ka esmu no tā pagaidām sagaidījis to, ko cerēju – vairāk brīvā laika un mazāk galvas piesārņojuma. Šis bija viens no maniem soļiem, ko veicu savā ceļā uz, kā es to mēdzu dēvēt, dzīvi alā, par ko gan plašāk neko vēl neesmu rakstījis, bet gan jau arī tam pienāks savs laiks. Kamēr tas vēl nav izskaidrots, varu vien pateikt, ka pilnīgi burtiski tas nav jāuztver, drīzāk pārnestā nozīmē, lai gan arī no burtiskā tajā ir gana..

95. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Oktobrī piefiksēti tikai divi jaunumi, novedot kopējo jaunumu skaitu līdz 89. Vēl tātad atlikušajos divos mēnešos un divās dienās būtu jāpiefiksē 12 jaunumi, lai piebeigtu šo punktu – izdarāms!

P.S. Neaizmirstam, ka šodien ir pēdējā diena, kad vēl iespējams pieteikties uz baskāju skriešanas filmas izlozi! Nenokavē!!

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s