Divdesmit devītais saraksta izpildes mēnesis

Nu ko, atvaļinājums pagalam, tas ir, pagājis. Tā kā augusta mēnesī nebija diez ko jāstrādā, varēja šo to citu vairāk sadarīt. Tas rezultējies ar vairāku saraksta punktu izpildi, ļoti labi.

21. Noskriet ultramaratonu

Augusta deviņpadsmitajā datumā piedalījos IAU (International Association of Ultrarunners – Starptautiskā Ultraskrējēju Asociācija) pasaules čempionāta 50 km skrējienos posmā, kas notika Daugavpilī, un pat tiku līdz finišam, tādējādi pieliekot treknu punktu vienai savai saraksta punktu sadaļai – ar skriešanu saistītajiem punktiem. Līdz ar šo startu un finišu mana skriešana pārgājusi jaunā fāzē – nu varu saukt sevi par ultraskrējēju. Un tā ir pavisam cita pasaule, cita veida sacensības, cita atmosfēra, cits domāšanas veids. Un man šī citādība patīk.

Uzņemot atbalsta komandas līdera piegādātās barības vielas Daugavpils skrējiena lalikā

Uzņemot atbalsta komandas līdera piegādātās barības vielas Daugavpils skrējiena lalikā

46. Izmantot CouchSurfing pakalpojumus, pārlaižot nakti kādā ārvalstī

Augustā ar sievu bijām ceļojumā uz Franciju – jau trešo reizi uz šo valsti, bet tikai otro, kas nav saistībā ar skriešanu, un pat pirmo tieši uz šo apvidu. Montpellier pilsētā vienu nakti pārlaidām pie tipiem, kas atrasti CouchSurfing sistēmā. Punkts izpildīts!

Piknikā ar tipiem, kas mūs izmitināja

Piknikā ar tipiem, kas mūs izmitināja

69. Iemācīties kaut cik sakarīgi peldēt kraulā

Jau pirms kāda laiciņa novēroju, ka jau varu kraulā papeldēt krietni labāk nekā agrāk, jau iespējams nopeldēt lielāku distanci, mazāk piekūstot. Augusta sākumā, vairākkārt peldoties Vidusjūrā un tai piegulstošajā Thau lagūnā, nonācu pie secinājuma, ka varētu uzskatīt, ka sasniegts līmenis, ko varētu jau dēvēt par `kaut cik sakarīgi`. Līdz ar to uzskatu arī šo punktu par izpildītu. Tas gan nenozīmē, ka vairs neturpināšu pilnveidot savu kraula peldi.

71. Nopļaut ar izkapti zāli no vismaz 1000 kvadrātmetriem lauka

Ar šo galīgi neiet – punkts acīmredzot līdz saraksta termiņa beigām tā arī netiks izpildīts. Toties šonedēļ vismaz beidzot tiku pie asinātāja, kas manu izkapti kā nākas uzasināja pirmajai lietošanai. Tātad teorētiski vairs nebūs tā jāmokās, kā darīju līdz šim, pļaujot ar neasu rīku. Praktiski gan vēl nav pārbaudīts. Aptuveni tā piemetu, ka līdz šim es varētu būt nopļāvis kādus 80 kvadrātmetrus zāles.

95. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Augustā piefiksēti septiņi jaunumi, novedot kopējo jaunumu skaitu līdz 84 un radot situāciju, kad vēl cītīgi jāvēro apkārtne un jāpiefiksē 17 jaunumi.

100. Vienu nedēļu ne reizi neuzvilkt nekādas brilles

Arī šis sarakstā pats pēdējais iekļautais punkts ļoti veiksmīgi izpildījās augusta Francijas ceļojuma laikā. Tā kā ceļojums bija vairāk kā nedēļu garš, tad tā ietvaros atrodamas septiņas secīgas dienas, kad ne reizi netika uzvilktas ne parastās, ne saulesbrilles. Šis tātad ir jau ceturtais (ne pēc secības, bet vispār) augustā izpildītais punkts – diezgan ražīgs mēnesis, ņemot vērā, ka lielākā daļa punktu jau sen izpildīti un palikušos pildīt līdz ar to vairs nevar tik lielā apjomā..

Advertisements

One thought on “Divdesmit devītais saraksta izpildes mēnesis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s