Divdesmit astotais saraksta izpildes mēnesis

Jūlijs – pēdējais mēnesis pirms atvaļinājuma. Tas nu ir galā, laiks sākties atvaļinājumam. Protams, ne no skriešanas.. Atvaļinājums gaida mani gan ar ceļojumu, gan arī ar pagaidām garāko skriet paredzēto distanci Daugavpils ultramaratonā. Taču par to vēlāk. Tagad – atskats uz jūliju no saraksta izpildes skatu punkta. Šoreiz tāds pavisam, pavisam īsais variants sanācis.. Vasara tomēr un tā..

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā

Kā jau tika prognozēts jūnija atskaitē, jūlijā šis punkts beidzot tika noslēgts. Fū, vairs nav jāskrien sacensībās.. 😉 Simtu pirmās sacensības gods tika otrajam Liepājas pusmaratonam. Visas 101 sacensības ar nelieliem to aprakstiem aplūkojamas manu sacensību lapā, tālāk apraksti par sacensībām šeit vairs pievienoti netiks.

95. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Jūlijā piefiksēti tikai trīs jaunumi, novedot kopējo jaunumu skaitu līdz 77 un radot situāciju, kad vēl cītīgi jāvēro apkārtne un jāpiefiksē 24 jaunumi.

101. Pabeigt veidot šo sarakstu..

Viss! Saraksts ir pabeigts! Nu tikai atliek to [turpināt] pildīt. Aplūkojot saraksta lapu, var tīri labi uzreiz ieraudzīt, ka skriešanas sadaļa ir teju pilnīgi sarkana – izpildīti visi punkti, izņemot vairs tikai vienu. Savukārt, citu sadaļu izpildi esmu zināmā mērā pa šo laiku atstājis novārtā (izņemot vienīgi vēl visīsāko – karjeras – sadaļu, kurā jau izpildīti pilnīgi visi punkti). Varbūt atvaļinājumā jāsaņemas un jāpieķeras pie kādiem punktiem citās sadaļās, kas tā vien gaida savu izpildes brīdi. Ā, jā, pēdējais sarakstam jūlijā pievienotais punkts bija šis:

100. Vienu nedēļu ne reizi neuzvilkt nekādas brilles

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s