Divdesmit septītais saraksta izpildes mēnesis

Ir iesākusies vasara! Patiesībā varētu pat teikt, ka tā jau iet uz beigu pusi – Jāņi jau garām, dienas garākas vairs nepaliek, gluži pretēji. Taisni vai žēl sametas, ka vasara jau pusē, bet nekas jēdzīgs vēl nav paskriets.. Ar jēdzīgs es šoreiz domāju apjoma ziņā, jo kvalitātes ziņā jau esmu dažu labu rezultātu sacensībās sasniedzis. Taču apjoma ziņā šogad arvien vēl ražīgākie mēneši bijuši pirmie divi, kad ārā vēl valdīja ziema. Pēc tam neesmu tiem noskrietās kilometrāžas ziņā pietuvojies pat ne tuvumā (jūnijs gan bijis trešais ražīgākais mēnesis)! Nu nekas, cerēsim, ka atlikušā vasaras daļa un varbūt arī rudens vēl kaut kādu kilometru ražu ienesīs. Bet nu par pārējo sakarā ar sarakstu..

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā

Jūnijā noskrietas piecas sacensības – it kā atkal nekas īpašs kvantitātes ziņā, toties kāda kvalitāte! 🙂 Pamanījos gan izskriet vēl vienu pusmaratonu zem zīmīgās pusotras stundas (tas Ventspilī), gan arī noskriet nenormāli ātrus divus Juglas apļus, uzreiz izpildot sev nosprausto A mērķi šai sezonai, gan, protams, arī beidzot tiekot pie kausa par savu pirmo nozīmīgo uzvaru – tas Carnikavā. Kopumā saraksta izpildes laikā nu noskrietas apaļas 99 sacensības, un katrai no tām ir savs stāsts. Tātad jau pēc divām sacensībām – acīmredzot, jūlijā, šķiet, ka tieši Liepājas pusmaratonā – mans sacensību kvantitatīvais punkts arī beidzot būs pabeigts!

10. Noteikt savu aerobo un anaerobo slieksni

Šo novilku teju līdz pēdējam, bet beidzot tas nu ir nodarīts. Jūnija beigās izgāju kompleksās slodzes testu Sporta laboratorijā, un tika noskaidroti abi mani sliekšņi – attiecīgi 136 un 169 pulsa sitieni minūtē.

18. Iegūt medaļu vai kausu par godalgotu vietu kādās sacensībās vismaz savā vecuma grupā

Tik tikko jau par šo ieminējos, pieminot Carnikavu un savus piedzīvojumus tajā. Ko nu vēl atkārtosies, bet šī punkta izpilde tomēr ir vismaz pieminēšanas vērta. Tagad tik jāmēģina pie kādām balvām tikt vēl kādreiz, šoreiz gan ne saraksta punktu pildīšanas uzspiestu apsvērumu dēļ.

54. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu

Tieši šis raksts par jūnija mēnesi ir mans simtu pirmais raksts kopš saraksta izpildes sākuma. Līdz ar to šis kļūst jau par trešo punktu, kurš veiksmīgi noslēdzies tieši šajā mēnesī. Tālāk beidzot varēšu atkal rakstus rakstīt tikai prieka pēc, pēc katra uzrakstītā raksta nedomājot par to, ka jāaiziet uz sarastu atzīmēt vēl vienu jaunradītu rakstu.. 😉 Cerams vienīgi, ka manu rakstu parādīšanās biežums, kurš jau tā nav diez ko spožs, no tā pārāk necietīs..

Atskatoties vēl uz jūniju, varam pamanīt kopumā sešus šo saraksta punktu noslēdzošus rakstus:
1) `Man ir kauss!` jeb Carnikavas dambja skrējiens
2) Sezonas mērķu izpildes progress un kāds paziņojums
3) Baldones piezīmes – trīs jūnija dienas
4) Daži zīmīgi basie skrējieni
5) Kompleksās slodzes tests
6) Divdesmit septītais saraksta izpildes mēnesis

71. Nopļaut ar izkapti zāli no vismaz 1000 kvadrātmetriem lauka

Dikti augstu latiņu, kā rādās, esmu sev uzstādījis – nemaz tik viegli ar izkapti zāli pļaut nav, vismaz ar tādu ne pārāk asu 😉 Aptuveni rēķinot, jūnijā sanāca Baldones pusē nopļaut kādus 30 kvadrātmetrus, tā kā neliels sākuma ieguldījums ir dots.

95. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Jūnijā piefiksēti tikai četri jaunumi, novedot kopējo jaunumu skaitu līdz 74 un radot situāciju, kad vēl cītīgi jāvēro apkārtne un jāpiefiksē 27 jaunumi.

Advertisements

One thought on “Divdesmit septītais saraksta izpildes mēnesis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s