Divdesmit sestais saraksta izpildes mēnesis

Maijs galā, un ar to arī pavasaris. Esi sveicināta, vasara! Maijā dikti daudz saskrēju basām kājām, krietni vairāk nekā jebkurā citā mēnesī iepriekš – gan absolūtās kilometrāžas ziņā, gan arī īpatsvara ziņā starp visiem noskrietajiem kilometriem (skaitot klāt arī tos, kas noskrieti apavos, kaut minimālajos). Maijā pirmo reizi pilnīgi basām kājām saskrēju lielāko daļu kilometru jeb, precīzāk runājot – 64.7% no visas maija kilometrāžas. Nav slikti! Bet ko nu par to. Atgriezīsimies pie saraksta un palūkosim, kas tad maijā no tā paveikts.

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā

Maijā jau sacensību sezona ir gana iesilusi, tāpēc sanāca piedalīties jau veselās sešās sacensībās, kas kopā saraksta izpildes laikā dod man jau 94 sacensības. Tātad līdz pilnai laimei pietrūkst vēl nieka septiņas sacensības. Varbūt jau jūnijā?

Starp citu, pusē no šīm maija sacensībām startēju basām kājām. Arī šis ir nopietns progress – ne tikai treniņos, bet nu jau arī sacensībās arvien vairāk skrienu dabīgi!

Sniedzu interviju Igaunijas televīzijai pēc finiša skrējienā apkārt Vīlandes ezeram, manām pirmajām basajām ārzemju sacensībām

Sniedzu interviju Igaunijas televīzijai pēc finiša skrējienā apkārt Vīlandes ezeram, manām pirmajām basajām ārzemju sacensībām

54. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu

Maijā tapuši četri jauni ieraksti, novedot kopējo uzskaitāmo ierakstu skaitu jau līdz 95. Atlikušie seši raksti laikam būs jāuzraksta vasarā. Atsauksim atmiņā maija ierakstus:
1) Stipro skrējiens 4
2) Baldones piezīmes – 5. maijs
3) Pirmais Latvijas baskāju draudzības skrējiens
4) Divdesmit sestais saraksta izpildes mēnesis

95. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Maijā piefiksēti tikai divi jaunumi, novedot kopējo jaunumu skaitu līdz 70 un radot situāciju, kad vēl cītīgi jāvēro apkārtne un jāpiefiksē 31 jaunums.

100. Pabeigt veidot šo sarakstu..

Tā kā šis, kā redzams, ir jau simtais punkts manā sarakstā, tad nu vēl pietrūkst tikai viens, lai saraksts beidzot taptu pabeigts. Maijā tātad izdomāju pirmspēdējo saraksta punktu, tas saistīts ar zemes pleķa apgūšanu:

– 71. Nopļaut ar izkapti zāli no vismaz 1000 kvadrātmetriem lauka

Mana jauniegādātā izkapts

Mana jauniegādātā izkapts

Jā, maijs bijis visai trūcīgs gan no saraksta punktu pildīšanas, gan pabeigšanas, gan papildināšanas viedokļiem. Bet laikam jau, jo tuvāk saraksta punktu izpildes beigām, jo grūtāk tie nāk.. Nu jau ir skaidri vairāki punkti, kuri pavisam noteikti netiks izpildīti, kā arī vēl vairāki, kuri netiks izpildīti visdrīzāk. Neko darīt, dzīve tomēr ātri mainās un, kas bijis svarīgs pirms pāris gadiem, tiek aizstāts ar citām, svarīgākām lietām. Tāpēc arī nākamais šāda veida saraksts laikam vairs netiks veidots, kā jau to secināju pērnā mēneša punktu izpildes atskaitē.

Līdz jūnijam!

Advertisements

2 thoughts on “Divdesmit sestais saraksta izpildes mēnesis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s