Nedēļas skrējieni: 5. – 11. marts

Pirmdiena, 5.03.2012.
Rīts: 4 km – rīta rosme
Pavisam īss gabaliņš. Atkal pēc ilgiem laikiem (liekas jau būs kāds mēnesis) redzēju melnādaino vīru ejam uz darbu. Viņam, liekas, darbs sākas plkst. 9:00, tāpēc parasti dažas minūtes pirms deviņiem viņš nāk man pretī pa trotuāru fabrikas virzienā. Šodien tajā vietā biju 8:58, tāpēc atkal viņu redzēju. Tik vēlu pēdējā laikā tur laikam bijis nebiju.

Autobuss debes.. tas ir - mežā..

Autobuss debes.. tas ir - mežā..

Otrdiena, 6.03.2012.
Rīts: 4 km – rīta rosme
Pa vakardienas maršrutu. Nu jau atkal nedaudz aukstāks palicis – 7 grādi zem nulles. Taču vienalga riktīgi pavasarīgs laiciņš – saulains un jauks. Trotuāri jau visur tīri no sniega, bet mežā vēl apledojums.

Saulains un pavasarīgs rīts

Saulains un pavasarīgs rīts

Šis esmu es!

Šis esmu es!

Sestdiena, 10.03.2012.
4 km – sīkais izskrējiens
Pēc nenormāli garās pauzes atkal nedudz paskrēju. Ietves visur tīras, forši atkal skriet pa asfaltu. Mežā gan vēl ledus un ūdens, arī, protams, sniegs, bet kopumā – briesmīgi slidens! Nedaudz paskrēju plānotajā maratona tempā. Pēc tik garas pauzes mans vidējais pulss atkal uzkāpis. Gan jau, atsākot atkal skriet regulāri (pēc maratona), pulss atkal samazināsies un stabilizēsies. Cerams!

Pēc skrējiena nogāju gar stieņiem (tepiķu atputekļotājiem), pie kuriem vasarā biju staipījies un pildījis šādus tādus vingrinājumus pēc skrējieniem. Tagad tie ietverti ledū un ūdenī. Ilgi nebiju staipījies, nolēmu joka pēc nedaudz atkal šos stieņus iemēģināt.

Stieņi ledū un ūdenī

Stieņi ledū un ūdenī

Svētdiena, 11.03.2012.
10 km – nedēļas `garais`
Šīs nedēļas garākais skrējiens.. 🙂 Apskrēju vienu gabaliņu pa trotuāriem. Pulss vēl joprojām augstāks kā parasti, vēl atkopšanās pēc pauzes nav notikusi.

Nejaušs dabas skats pa ceļam

Nejaušs dabas skats pa ceļam

Kopējais nedēļas noskrējums un laiks – 22.2 km, 2:08
Lielisks rezultāts 🙂 Nu, jācer, ka uz Romas maratonu toties būšu kārtīgi atpūties un izsalcis pēc skriešanas. Nākamās nedēļas veikumu, iespējams, nemaz nepublicēšu, jo nez, vai Romā tikšu pie neta. Varbūt publicēšu vēlāk, tad jau redzēs, kā sanāks.

Advertisements

2 thoughts on “Nedēļas skrējieni: 5. – 11. marts

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s