Divdesmit trešais saraksta izpildes mēnesis

Gada īsākais mēnesis aprit tieši šodien – datumā, ko gadās piedzīvot retāk kā reizi četros gados! Lai gan mēs mierīgi varam teikt, ka piedzīvojam to tieši reizi četros gados, jo divi tuvākie izņēmumi, kad gads dalās ar četri, bet tomēr nav garais, ir 1900. un 2100. gadi, kurus, šķiet, nav piedzīvojis un droši vien arī nepiedzīvos neviens no mana emuāra šī brīža lasītājiem.. Bet labi gan, ka šogad februārī ir 29 dienas, citādi man nesanāktu atkal viens apaļš rādītājs – tieši šodienas vakara skrējienā pārsniedzu šogad noskrietus 1000 kilometrus! Janvārī noskrēju `tikai` 471.7 km, bet īsajā februārī – veselus 533.9 km. Kas vēl februārī padarīts saraksta pildīšanas sakarā? Skatīt zemāk!

7. Noskriet 5*1001 km

Šis punkts vairs nav aktuāls, jo izpildīts jau janvārī, tāpēc šeit par savu progresu neko vairs nerakstīšu, izņemot šo vienīgo bezgalīgi garo teikumu: “Šis punkts vairs nav aktuāls, jo izpildīts jau janvārī, tāpēc šeit par savu progresu neko vairs nerakstīšu, izņemot šo vienīgo bezgalīgi garo teikumu: “Šis punkts vairs nav aktuāls, jo izpildīts jau janvārī, tāpēc šeit par savu progresu neko vairs nerakstīšu, izņemot šo vienīgo bezgalīgi garo teikumu: “Šis punkts vairs nav aktuāls, jo izpildīts jau janvārī, tāpēc šeit par savu progresu neko vairs nerakstīšu, izņemot šo vienīgo bezgalīgi garo teikumu: “…””””.

38. Iegūt doktora grādu

Disertācija uzrakstīta, tās kopsavilkums arī piebeigts, iztulkots angliski, viss izdrukāts, iesiets, iesniegts, recenzenti noteikti, arī aizstāvēšanās datums noteikts – zīmīgais 18. aprīlis.. Vēl gan jādrukā un jāsien neskaitāmi darba un kopsavilkuma eksemplāri – birokrātija aug augumā, tā teikt.. Vēl droši vien būs pirms tam nepieciešama kāda privātāka aizstāvēšanās sēde pie kāda no recenzentiem, redzēs. Jā, nu vēl jau viena lieta aug augumā – spriedze!

Iesietais promocijas darbs un divi tā kopsavilkumi - latviski un angliski

Iesietais promocijas darbs un divi tā kopsavilkumi - latviski un angliski

54. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu

Februārī ļoti aktīvs mēnesis sanācis, jo tiku sācis katru nedēļu aprakstīt savus skrējienus. Kopumā mēneša laikā tapuši astoņi jauni ieraksti! Tik daudz pēdējo reizi bijis tālajā 2009. gada jūlija mēnesī, kad vēl rakstīju krietni īsākus rakstiņus. Astoņi minētie raksti bijuši šādi:
1) Mācoties no labākajiem
2) Nedēļas skrējieni: 30. janvāris – 5. februāris
3) Kāpēc dzīvot basām?
4) Nedēļas skrējieni: 6. – 12. februāris
5) Kā kāds skrējējs cepumus cepa..
6) Nedēļas skrējieni: 13. – 19. februāris
7) Nedēļas skrējieni: 20. – 26. februāris
8) Divdesmit trešais saraksta izpildes mēnesis

Kopā saraksta izpildes laikā nu jau 79 raksti, vēl pietrūkst tātad tikai 22. Nav vairs šaubu par punkta realizēšanu noteiktajā termiņā.

63. Izgatavot vēl kādu mēbeli mājai

Degu būra durvīm pieskrūvētas eņģes, tātad var teikt, ka šo punktu esmu februārī `krietni` atkal pabīdījis uz priekšu..

70. Apgūt franču valodas pamatus (nespecificējot apjomu)

Tiek pildīts! Esmu dabūjis Michel Thomas lekcijas audio formātā, un tagad nu abi ar sievu cītīgi tās klausāmies un mācāmies. Sieva gan jau visu praktiski no tā zin, cik tālu esam izņēmuši, bet es jau esmu apguvis krietni daudz jauna (ņemot vērā, ka pilnīgi viss, ko franču valodā esmu apguvis, ir man jauns, jo pirms tam šai valodā, runājot bez jebkādas pārspīlēšanas, zināju tikai vienu vārdu – coiffure* – un tam pašam tikai rakstību..).

88. Izveidot disku ar dziesmām, kuras gribētu klausīties auto, veicot garākus pārbraucienus

Nopirku matricu! Darbs virzās uz priekšu!

89. Uztaisīt fotolapu ar vienu katru dienu raksturojošu fotogrāfiju viena mēneša garumā

Darbs februārī iesākts, cītīgi turpināts un novests līdz galam! Tāpēc nu varu jums ar lepnumu prezentēt fotolapu `Februāris 2012 OreMan skatījumā`. Starp citu, nebija tā, ka izvēlējos šo darbu darīt februārī tāpēc, ka tas īsāks par citiem mēnešiem un tāpēc man mazāk darba.. Februāra pirmajās dienās dabīgi sanāca uztaisīt dažas bildes, tad nu nolēmu šo lietu turpināt un tikai pēc tam iedomājos, ka šomēnes taču tas jocīgais mēnesis.

94. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Februārī piefiksēti četri jaunumi, kopā saraksta izpildes laikā 63 jaunumi, vēl fiksējami 38 jaunumi.

* Franču valodā – frizētava

Advertisements

One thought on “Divdesmit trešais saraksta izpildes mēnesis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s