Divdesmit otrais saraksta izpildes mēnesis

2012. gads iesācies labi. Gan skriešanas ziņā, gan citādi, par ko liecina vairāki saraksta punkti, kas izpildīti šajā gada pirmajā mēnesī. Tad nu par visu pēc kārtas.

7. Noskriet 5*1001 km

Šis nu ir galā! 18. janvārī pieliku punktu šiem 5005 kilometriem, kurus bija plānots noskriet saraksta izpildes laikā. To izdarīju vakara skrējienā (jā, tieši tā – tagad skrienu gan no rītiem, gan vakaros), kuram pat veltīju veselu rakstu (gan ne sakarā ar saraksta punkta izpildi – tā sanāca tikai sagadīšanās).

Janvārī ļoti daudz tika saskriets. Janvāra sākumā likās, ka tik daudz nebūs kā decembrī, kad sanāca jauns kalendārā mēneša rekords, saskrienot kopā 338.02 kilometrus. Decembrī tomēr vēl atrados otrajā posmā savā Romas maratona treniņu procesā, kas bija zīmīgs ar bāzes ielikšanu un lielāku attālumu regulāru skriešanu. Savukārt, janvārī pārgāju pie treniņu plāna trešā posma – kalnu pretestības treniņiem. Te vairs nav jāskrien tik lieli gabali, bet jāpievēršas skriešanai pa kalniem, ko pamatā gāju darīt uz sporta klubu. Dienās pa starpām paskrēju pa āru cita veida skrējienus. Taču tā kā līdz ar janvāra pašām pirmajām dienām izlēmu sākt skriet arī no rītiem, tad kopā tā kilometrāža kaut kā lēnām, bet neatlaidīgi krājās. Tā nu sanāca nevis vienkārši tikt pie jauna kalendārā mēneša rekorda, bet iepriekšējo rekordu sagraut pamatīgi.. Tātad 27. janvāra rīta skrējienā jau pārsniedzu 400 kilometrus vienā mēnesī, par ko tiku pie VSK Noskrien virtuālās nozīmītes, bet kopā janvārī tika saskrieti 471.1 km – par vairāk kā simts kilometriem vairāk kā decembrī.. Tas ir vairāk kā 11 pilni maratoni janvāra mēnesī. Tā neko, ja tā padomā – sanāk, ka esmu janvārī noskrējis pa maratonam katrā otrajā līdz trešajā dienā.. 🙂

VSK Noskrien virtuālā nozīmīte par 400 kilometriem mēnesī

VSK Noskrien virtuālā nozīmīte par 400 kilometriem mēnesī

41. Vadīt kādu bakalaura vai maģistra darbu

Arī šo punktu varētu uzskatīt par izpildītu. Faktiski jau decembrī tika sarunāts ar kādu studentu par viņa bakalaura darba vadīšanu, bet reāli pirmās darbības, konsultācijas notika janvārī, tā kā uzskatīsim janvāri par šī punkta izpildes mēnesi.

54. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu

Janvārī pārāk slinkojis neesmu, šo to esmu uzrakstījis, un kopā tapuši pieci jauni raksti (uz mata kā decembrī):
1) Jaunā gada apņemšanās
2) 2011. gada emuārošana
3) Ziema. Tumsa. Mežs
4) Kā būtu ar vienu simtjūdžnieku?
5) Divdesmit otrais saraksta izpildes mēnesis

Kopā jau 71 raksts kopš 2010. gada 8. aprīļa, kad sākās saraksta izpilde. Vēl pa šo gadu un pāris nākamā gada dienām, kad saraksta izpilde beigsies, jāuzcep apaļi 30 raksteļi.

72. Izlasīt vismaz trīs grāmatas

Arī trešo grāmatu pabeidzu lasīt janvārī. Tā bija Bila Braisona grāmata “Īsi stāsti gandrīz par visu” – ļoti labs ceļvedis zinātnē, kā bija minēts uz grāmatas vāka (neatminu, kurš tur bija citēts). Šis punkts gan ir izpildīts, bet mana lasīšana, protams, ar to nebeidzas – Ziemassvētkos tiku apdāvināts ar divām jaunām grāmatām – `Barefoot Runner: The Life of Marathon Champion Abebe Bikila` un `Once a Runner: A Novel`, no kurām pirmo jau esmu sācis lasīt. Tāpat vēl paralēli `lasu` otrreiz `Born To Run`. kāpēc `lasu` `pēdiņās`? Tāpēc, ka formāts ir audio.. Īstenībā klausos to Freda Sandersa ierunājumā.

Nedaudz sīkāk par minētajām trim grāmatām izlasāms manu izlasīto grāmatu sadaļā.

94. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Janvārī piefiksēti četri jaunumi (atkal uz mata kā decembrī), kopā saraksta izpildes laikā 59 jaunumi, vēl fiksējami 42 jaunumi.

99. Pabeigt veidot šo sarakstu..

Šis punkts arī janvārī pabīdīts uz priekšu un nokļuvis jau ļoti tuvu savas izpildes beigām. Janvārī sarakstam pievienoti trīs jauni punkti (paldies par to jāsaka arī ieteicējiem komentāros un citur):
1) 22. Iegūt vismaz Latvijas 3. sporta klasi kādā no skriešanas disciplīnām
2) 70. Apgūt franču valodas pamatus (nespecificējot apjomu)
3) 98. Nodibināt biedrību vai līdzīgu institūciju

Tātad nu jau saraksts sastāv no apaļiem 99 punktiem un līdz pilnībai trūkst vairs tikai divi! Lieliski!

Advertisements

6 thoughts on “Divdesmit otrais saraksta izpildes mēnesis

  1. Par to franču valodu es teiktu, ka šādā definējumā to būs grūti novērtēt kā izpildītu punktu. Var izlasīt, piemēram, kaut kādu grāmatu “Franču valoda 2 mēnešos” vai “Franču valoda iesācējiem”, bet vai ar to punkts būtu izpildīts?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s