Kā būtu ar vienu simtjūdžnieku?

Vēlies noskriet ultramaratonu? Teiksim, kādu 100-jūdžnieku? Ja esi to jau kādu reizi izdarījis, tālāk vari nelasīt, tas nebūs priekš Tevis. Lai gan.. Nu labi, izdomā pats! Septiņus vārdus sakot, tiek piedāvāta iespēja noskriet 100 jūdžu ultramaratonu! Kam tiek? Kas piedāvā? Visa informācija par to atrodama tīmekļa vietnē http://www.runningwitheric.com.

Tiesa, tai lapā vajag piereģistrēties, lai tur ko jēdzīgu ieraudzītu. Tāpēc, zinot cilvēka slinkumu uz šādām darbībām, īsumā pastāstīšu, par ko ir runa (lai gan, ja gribēsiet šai pasākumā piedalīties, jums vienalga nāksies reģistrēties).

Tātad – kas tas par Ēriku, ar kuru kopā tiek piedāvāts skriet? Tas ir Ēriks Ortons, amerikāņu skriešanas treneris, kurš satrenēja Kristoferu Makdugalu leģendārajam 50 jūdžu ultramaratonam caur Vara kanjoniem Meksikā, ko pēc tam Kristofers aprakstīja savā dižpārdoklī `Born To Run` jeb `Dzimis, lai skrietu` (es gan nekad īsti neesmu sapratis, kā labāk šo nosaukumu tulkot latviski – `Dzimis, lai skrietu`, vai `Dzimuši, lai skrietu`. Parasti jau tiek runāts par mums visiem kopumā, sakot, ka cilvēki ir dzimuši, lai skrietu, bet grāmatas nosaukumam vairāk derētu pirmais variants, jo tas ir īsāks, kā arī piemērojams katram indivīdam atsevišķi, sakot, piemēram, ka katrs no mums ir dzimis, lai skrietu.. Laikam vienkārši jāgaida, kad beidzot šī grāmata tiks iztulkota arī latviski, tad jau redzēs, kāds būs tās nosaukums).

Tātad nu Ēriks Ortons uzcepis tīmekļa lapu, kurā aicina ikvienu interesentu pievienoties viņa komandai, kuras dalībnieki galu galā kādās sacensībās noskries (vai vismaz mēģinās) 100 jūdzes jeb 160 kilometrus, kas, šķiet, ir vispopulārākā ultramaratona distance pasaulē. Bet nu ko nu es te mēģināšu pastāstīt ideju saviem vārdiem.. Labāk lai runā tiešs uzsaukuma tulkojums no Ērika lapas..

[… tulkojuma sākums …]

Vēlies noskriet 100 jūdžu ultru?

Vai vēl labāk – vēlies trenēties kopā ar Ēriku Ortonu, lai finišētu šajā 100 jūdžu skrējienā? Tad mēs meklējam tieši Tevi!

Komanda Impossible Productions izstrādā tiešsaistes sērijas un televīzijas šovu, kas sekos grupai no sešiem laimīgajiem ceļā uz viņu personīgo Born to Run [BTR] piedzīvojumu kopā ar BTR treneri Ēriku Ortonu. Mēs piedzīvosim neticamu fizisku, garīgu un emocionālu ceļojumu, lai sasniegtu Kolosālo Neiespējamo… Un TU vari būt daļa no tā visa.

Pastāsti mums par sevi – kāpēc Tu skrien, savus iedvesmas avotus, savas bailes, kā arī, kādēļ Tev šķiet, ka vari noskriet 100 jūdžu ultru.

Vai arī Tu esi pārliecināts, ka nevari? Pastāsti mums arī to, kā arī to, kā Tavuprāt Ēriks varētu palīdzēt Tev pārvarēt to, kas Tevi attur no sava galējā skriešanas mērķa sasniegšanas, lai kas tas arī nebūtu.

Vienkārši ievieto savu stāstu kā radošu 2 minūšu vai īsāku video vietnes RunningWithEric.com video lapā*. Esi mežonīgs, esi neprātīgs, bet, pirmkārt – esi pārliecinošs. Un nestāsti vien mums par sevi, parādi mums sevi. Tev ir laiks līdz 2012. gada 28. februārim, lai iekļūtu izvērtēšanā.

Seši no jums drīz vien plecu pie pleca nonāks Džeksonholas treniņu centrā, lai sasniegtu Kolosālo Neiespējamo kopā ar galējo skriešanas partneri Ēriku Ortonu!

* Visi video būs pieejami publiskai apskatei. Dodiet mums ziņu, ka Jums ir iebildumi.

[… tulkojuma beigas …]

Tā, lūk, mani draugi! Tā kā ķeraties vien pie darba un dodaties montēt video! Šāda izdevība otrreiz dzīvē negadīsies! Baskāju Džošs, piemēram, savu video ir jau iesniedzis.. Es gan video montēt nemāku, tāpēc laikam mana dalība šai grandiozajā pasākumā šoreiz ies secen.. 😦 Es šajā iespaidā nofilmēju vien savu nelielo paskrējienu pa jaunuzsnigušo sniedziņu basām kājām, bet diez vai ar šo pietiks dalībai:

Ā, jā, un otrs iemesls, kāpēc Ērikam nebūs lemts apsvērt manu kandidatūru, ir maznozīmīgais sīkums, ka viss process notiks kaut kādā Džeksonholā, par kuras atrašanās vietu ASV man nav ne mazākās jausmas.. Tā kā ar šo es vienkārši informēju jūs, mani dārgie lasītāji no Džeksonholas – nepalaidiet garām!

Pag, ko Tu saki? Kas ir? Trešais iemesls ir pārāk gara distanc? He! Nebūt nē, arī mans simtjūdžnieks reiz pienāks, esmu par to [gandrīz vai] pārliecināts!..

Bet vai TU jau pieteicies??

 

Advertisements

2 thoughts on “Kā būtu ar vienu simtjūdžnieku?

  1. Kāpēc gan lai Tu nepiedalītos? Es domāju, ka video montēšana šādām vajadzībām nav nekāda problēma (varam sarunāt 😉 ). Kurš vēl no ASV skrējējiem iesūtīs video ar skriešanu pa sniegotu mežu, m?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s