Divdesmitais saraksta izpildes mēnesis

Lūk – manam sarakstam apaļa jubileja. Jau divdesmit mēneši aizvadīti! Vēl atlikuši tikai 13 mēneši un 2 dienas, līdz tā noslēgumam. Un vēl tik daudz, kas jāizdara.. Bet nu šoreiz tikai par novembra mēnesī sadarīto.

7. Noskriet 5*1001 km
Novembrī biju paņēmis veselas trīs nedēļas atpūtas pauzi, kuru laikā skrēju vienīgi nedēļas nogalē – pēdējās trijās dienās. Varbūt par to būs atsevišķs raksts. Līdz ar to novembrī tika noskrieti tikai 259.81 km. Kopumā tomēr nemaz ar tik traki nav, jo novembra beigās atkal atsāku cītīgus treniņus. Kopā kopš saraksta sākuma noskrieti jau 4424.38 km. Vēl līdz sākotnēji uzstādītajam mērķim – 5005 kilometriem – atlikuši vairs tikai 580.62 km, tā kā varam jau aptuveni sākt prognozēt, kad tas tiks sasniegts. Domāju, ka šī punkta izpilde varētu notikt kaut kad janvāra beigās. Ja palaidīšos slinkumā – februāra sākumā..

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā
Novembrī esmu piedalījies tikai vienās sacensībās, kā jau tas parasti ziemas [ne]skriešanas perioda sākumā sanāk – Rembates aplī, kas, kā ikreiz, notika tieši Valsts svētkos. Gāja man tur lieliski, skrējās forši, nākamgad piedalīšos atkal! Tagad esmu piedalījies jau 82 sacensībās (tas jau izklausās gandrīz vai pēc gada skaitļa) kopš saraksta sākuma, bet vismaz 19 vēl priekšā.

17. Noskriet vismaz 100 km vienā nedēļā

Kā jau minēju, novembra beigās atsāku intensīvi skriet pēc triju nedēļu pauzes, un uzreiz pirmajā atsākšanas nedēļā, kas vienlaicīgi bija arī novembra mēneša pēdējā pilnā nedēļa, laboju savu vienā nedēļā noskrietās kilometrāžas rekordu. Vecais rekords bija 85.5 km, jaunais rekords ir 86 km. Labot to gan sanāca pavisam nejauši. Skrienot pēdējo tās nedēļas skrējienu svētdienā, pie sevis domāju, ka vecais rekords bija 86 kilometri, komats, kaut kas.. Tā nu pēc finiša domāju, ka šīs nedēļas 86 km nav nekas īpašs, bet pēc pārbaudes nācās konstatēt, ka par veco rekordu tomēr biju alojies.. 😉

53. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu
Novembrī tapis tikai viens vienīgs jauns raksts:
1) Uz `brīvām kājām` jau pusgadu

Biju iecerējis vēl vismaz vienu vai divus rakstus, bet tiem kaut kā neatlika laika. Varbūt tie vēl taps kaut kad vēlāk. Labi vēl, ka atcerējos par šo mēneša atskaiti, gan – jau pēc mēneša beigām.. Pagaidām tātad vajadzīgajā laika posmā tapis 61 jauns raksts, pietrūkst vēl apaļi 40.

68. Iemācīties kaut cik sakarīgi peldēt kraulā

Novembrī, vienā no atpūtas nedēļām, pēc koptreniņa ar dažiem biedriem sanāca arī nedaudz papeldēties baseinā. Protams, ka mēģināju izmantot šo iespēju, lai atkal patrenētos papeldēt arī kraulā. Šā tā jau sanāca, bet vēl nevarētu gluži to nosaukt par `kaut cik sakarīgi`.. Vēl smagi jātrenējas!

92. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē

Novebris bijis ļoti ražīgs jaunumu piefiksēšanā – 11 jaunumi. Tīri padaudz, it sevišķi, ja salīdzinām ar 0 jaunumiem oktobra mēnesī.. Kopā jau knapi pāri pusei esmu ticis – 51 jaunums piefiksēts, pussimts vēl fiksējami!

95. 30 secīgu dienu laikā uzvilkt zeķes ne vairāk par vienu reizi

Man kaut kā bija licies, ka šo punktu biju noformulējis stingrāk – mēnesi neuzvilkt zeķes ne reizi! Tāpēc naktī no novembra pēdējās dienas uz decembra pirmo rītu biju sapņojis, ka kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ nejauši biju uzvilcis vienu reizi zeķes un tādēļ jāsāk atkal viss mēnesis no sākuma.

Ja atgriežamies pie realitātes, tad pēdējo reizi zeķes uzvilku (piespiedu kārtā, protams), kad nācās apciemot sievas radus (un arī tad tikai iekštelpā) 6. novembrī. Tātad jau 6. decembrī – pēc dažām dienām – būšu patiešām jau nodzīvojis mēnesi bez jebkādām zeķēm. Taču, kas attiecas uz šo punktu – to jau, sanāk, esmu izpildījis novembrī, jo iepriekšējā reize (pirms tā 6. datuma) ar zeķēm man bija Siguldas kalnu skrējienā 29. oktobrī. Kopš tās reizes tātad jau vairāk kā mēnesis pagājis, kura laikā tikai vienu reizi esmu apāvies zeķēs. Kad pievienoju sarakstam šo punktu, nebiju domājis, ka to sanāks tik drīz izpildīt. Biju domājis, ka kaut kad vasarā gan jau, bet nekā – jau ziemas sākumā! 🙂

Advertisements

6 thoughts on “Divdesmitais saraksta izpildes mēnesis

  1. Tā mēs nonākam pie jauna jēdziena… “zeķu murgi” – viens no murgu veidiem, kas miegā vajā baskājus un minimālistus; tie nav tik traki kā “apavu murgi” vai “polsterētās zoles murgi”, tomēr arī tie ir spējīgi novest baskāji-minimālistu manāma stesa stāvoklī. 😀

  2. Kraula attistisanai varu ieteikt so lapu http://www.swimsmooth.com/
    Pats esmu no tas daudz macijies un rezultati peldesana ir jutami uzlabojusies. Te ir paradita ideala tehnikas savienosana ar elposanu, kas parasti ir pat pieredzejusu peldetaju problema. Laba animacija un profesionalu padomi- visa lapa veltita tikai kraulam.

    • Jā, man tagad ziemas aplis ir pa trotuāriem, jo grūti tumsā pa mežu vairs skriet. Tā kā tagad sanāk, ka reizēm kāds pretimskrienošais man pamāj vai tml., tad es atmāju pretī, bet tā kā skrienu bez brillēm, tad neatpazīstu parasti nevienu 😉 Kur nu vēl tumsā un, piemēram, putenī, kāds bija vakar vienu brīdi. Tā kā neņem ļaunā, ja neatpazīstu 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s