Astoņpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

Pirmais rudens mēnesis šogad jau aizvadīts, līdz ar to arī pirmais maratons, jaunā mācību gada sākums un citas lietas. Kas tad vēl ievērības cienīgs noticis šajā mēnesī?

3. Noskriet savu pirmo maratonu
Šis, protams, ir septembra mēneša galvenais notikums. Vēl vairāk – varbūt pat visa gada svarīgākais (skriešanas ziņā noteikti). Pat to jau daudz runāts, tapis gan raksts šajā pat emuārā, gan arī VSK Noskrien vietnē, tāpēc te neko vairāk arī nepiebildīšu.

4. Noskriet maratonu 4 stundās
Paveicās arī šo punktu izpildīt līdz ar pašu pirmo maratonu – 3:50:44.30 (pilnais laiks, čipa laiki tā arī netika publicēti..).

Viens mirklis no maratona

Viens mirklis no maratona

7. Noskriet 5*1001 km
Septembrī noskrieti tikai 255.76 km, jo Valmieras maratona nedēļā uztaisīju tādu kārtīgāku pārtraukumu no skriešanas. Mazāk šogad esmu skrējis tikai abos pirmajos gada mēnešos, kad skriešana pa dziļiem sniegiem sagādāja palielas grūtības, kā arī jūnijā, kad 11 dienas sabiju Pekinā. Kopā kopš saraksta sākuma noskrieti jau 3856.49 km. Vēl jānoskrien tikai 1148.51 km, lai šis saraksta punkts būtu izpildīts.

Starp citu, šajā gadā esmu noskrējis jau 2327.09 km. Sāk likties, ka nebūtu slikti, ja līdz gada beigām varētu savākt apaļus 3000 kilometrus. Tas nozīmētu, ka atlikušajās 13 nedēļās jāskrien vidēji 52 km nedēļā. Nav tik traki. Biju gan domājis sezonas beigās (pēc Siguldas kalnu skrējiena) trīs nedēļas atpūsties, kas nozīmētu, ka 10 nedēļas jāskrien ar vidējo kilometrāžu virs 67 km nedēļā, kas gan jau izklausās nedaudz nopietnāk.. Nu, redzēs, kā sanāks.

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā
Septembrī sanākušas sešas sacensības, un, ko domājies, ko nē – visās sešās esmu labojis (vai pirmo reizi uzstādījis) jaunus personīgos rekordus attiecīgajā distancē. Otra interesanta lieta – divas no šīm sešām esmu aizvadījis vienā dienā – kas tāds arī noticis pirmo reizi! Vairāk par sacensībām, kā jau allažiņ, iespējams izlasīt sacensību aprakstu lapā. Kopā kopš saraksta sākuma noskrietas jau 76 sacensības, vēl atlikušas 25.

Viens mirklis no LSC stundas skrējiena Daugavas stadionā

Viens mirklis no LSC stundas skrējiena Daugavas stadionā

52. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu
Septembrī tapuši četri jauni raksti:
1) Iejūtoties Useina ādā
2) Pēdējie ceļa vārdi pašam sev pirms Valmieras maratona
3) Valmieras maratons – mans pirmais maratons
4) Astoņpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

Kopā vajadzīgajā laika posmā pagaidām tapuši 56 jauni raksti, vēl pietrūkst 45 jeb vidēji 3 raksti mēnesī – izklausās izdarāmi!

61. Izgatavot vēl kādu mēbeli mājai
Ar jauno degu būri procesi notiek ļoti lēni, bet vienu lietu septembrī izdarīju – dabūju no vecātēva organiskā stikla plāksni, kuru ar sievu notīrījām no papīra piejaukumiem un sagriezu vajadzīgajās daļās.

87. Nodzīt matus uz nullīti
Nē, šo vēl neesmu (trešo reizi dzīvē) realizējis, bet vispār matus septembrī nedaudz nogriezu gan. Pie friziera tik bieži nemaz neeju, tāpēc šis fakts ir pietiekami lielas ievērības cienīgs, lai to pieminētu 😉

91. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē
Septembrī piefiksēti seši jaunumi, kopā tagad 40, bet vēl trūkst 61.

Advertisements

2 thoughts on “Astoņpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

  1. Nogriezt matus uz nulli ir tas pats, kas sakt skriet ar basam kajam- jasanemaas un iepazisi miljons jaunu sajutu. Vienreiz pameginasi un pec tam vairs nevaresi saprast kapec vispar dzekiem mati ir vajadzigi, ja tik erti ir bez tiem.:)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s