Septiņpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

Augusts aizvadīts, atvaļinājums beidzies, darbs atsācies, studijas tāpat. Vasara arī galā. Saraksta izpilde gan tikai pusē, pat visai precīzi pusē – augusts bijis septiņpadsmitais no gandrīz 33,5 mēnešiem, kas kopā sastāda 1001 dienu.. Kas tad nu atvaļinājuma laikā sadarīts? Par to zemāk!

7. Noskriet 5*1001 km
Augustā sasniegts jauns viena kalendārā mēneša laikā noskrieto kilometru rekords – 329.36 km (atvaļinājumā slinkojis neesmu; iepriekšējais rekords bija šā gada martā – 315.6 km). Vispār mēneša laikā (piemēram, 30 secīgās dienās) ir bijis arī vairāk, bet konkrētā kalendārā mēnesī gan ne. Kopā kopš saraksta sākuma no vajadzīgajiem 5005 kilometriem noskrieti jau gandrīz visi, tas ir – 3600.73 km. Vēl jānoskrien tikai 1404.27 km, lai šis saraksta punkts būtu izpildīts.

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā
Augustā sanākušas četras sacensības. No tām trīs pavisam normālas oficiālas kā parasti, bet viena neoficiāla (Kuldīgā tautas klases distanci skrēju, tai nereģistrējoties, kopā ar sievu; tās arī bija manas pirmās sacensības huarachēs). No trijām oficiālajām sacensībām divas tika aizvadītas divās pēdējās atvaļinājuma dienās – 27. un 28. augustā. Un no šīm divām viena bija mana līdz šim garākā noskrietā distance sacensībās – 30 km. Vairāk par sacensībām, kā jau allažiņ, iespējams izlasīt sacensību aprakstu lapā.

Kopā kopš saraksta sākuma noskrietas jau apaļas 70 sacensības, vēl paredzēta 31.

Vēl interesanta lieta, kas atgadījās augusta pēdējās sacensībās – Nike Riga Run – bija Latvijas Avīzes interese par maniem Vibram apaviem. Šo avīzi pārstāvošais reportieris un VSK Noskrien pirmās akcijas `Uzdrošinies noskriet` dalībnieks Ilmārs Stūriška uzdeva man dažus jautājumus par to, kāpēc es skrienu basām kājām vai minimālistu apavos un tamlīdzīgi. Šo to pastāstīju, kā rezultātā mana bilde ar papildus trim teikumiem tika ievietota avīzē pie raksta par šīm sacensībām. Tur nu es tagad gozējos starp visiem līderiem, kas minēti un bildēti rakstā 🙂

Ieskanētais fragments no Latvijas Avīzes 29. augusta numura raksta par NRR

Ieskanētais fragments no Latvijas Avīzes 29. augusta numura raksta par NRR

17. Noskriet vismaz 100 km vienā nedēļā
Šī punkta izpildē esmu ne vien neslinkojis, bet pat darbojies ārkārtīgi aktīvi, labojot kalendārās nedēļas kilometrāžu pat divas reizes pēc kārtas! Atkal jāteic tas pats, ko jau bildu par mēneša kilometrāžas rekordu – arī secīgās septiņās dienās pēc kārtas ir gadījies noskriet vairāk, bet šajā punktā skaitīts tiek tikai kalendārās nedēļas robežās (no pirmdienas līdz svētdienai) noskrietais. Tātad – vispirms augusta otrajā nedēļā saskrēju 83.24 km, bet jau nedēļu vēlāk pacēlu latiņu līdz 85.5 km. Simtniekam tuvojos lēnām un pakāpeniski. Tagad gan atlikušajās nedēļās līdz maratonam vairāk atpūtīšos, tā kā septembrī no manis jaunu nedēļas kilometrāžas rekordu negaidiet! 🙂

36. Iegūt doktora grādu
Pie šī cītīgi strādāju visu atvaļinājumu, rakstot doktora disertāciju. Pirmais variants nu ir tapis, būs jādod vadītājam palasīties, tad jau redzēs, cik daudz no tā visa būs jāpārraksta..

52. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu
Atvaļinājumā arī raksti normāli rakstījušies – veseli seši tapuši (laikam jauns rekords kopš saraksta sākuma):
1) Sešpadsmitais saraksta izpildes mēnesis
2) Parodija par skrējēju un neskrējēju
3) Parodija par baskāju skrējēju un neskrējēju
4) Skrējienu maršrutu evolūcija
5) Basā nedēļa
6) Septiņpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

Kopš saraksta sākuma tad uztapuši jau 52 raksti – beidzot ir pārsniegta puse no vajadzīgā. Vēl pietrūkst 49 raksti, varētu beigās būt vai nu līdz ar nagiem vai arī tomēr vēl pietrūkt.. Redzēs!

91. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē
Augustā piefiksēti seši jaunumi, kopā tagad 34, bet vēl trūkst 67.

93. Vienu nedēļu no vietas pavadīt basām kājām, ne reizi neuzvelkot nevienu apavu
Šo punktu augstā izpildīju! To jau arī atsevišķi aprakstīju pirms dažām dienām rakstā `Basā nedēļa`.

Kādu dienu aizbraucu uz mežu un uzkāpu kokā. Tas gan jau pēc basās nedēļas - kā redzams, braucis esmu ar Vibramiem aso pedāļu dēļ..

Kādu dienu aizbraucu uz mežu un uzkāpu kokā. Tas gan jau pēc basās nedēļas - kā redzams, braucis esmu ar Vibramiem aso pedāļu dēļ..

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s