Sešpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

Beidzot klāt augusts – mans ikgadējais atvaļinājuma mēnesis. Šoreiz gan nekādu atpūtu šai mēnesi ieplānojis neesmu, jo beidzot tā kā būtu nopietni jāpievēršas disertācijas rakstīšanai! Taču nedaudz laiku atskaites uzrakstīšanai par jūlijā sastrādāto saraksta sakarā varu gan atvēlēt.

1. Noskriet pusmaratonu pusotrā stundā
Nesenā rakstā jau nedaudz pieminēju to, kā man gāja pirmajā Liepājas pusmaratonā, kurā it kā bija tāda neliela slēpta vēlme varbūt beidzot izskriet no pusotras stundas, tomēr tas nesanāca. Pabīdīju latiņu vēl nedaudz tuvāk šim mērķim, un nu mans rekords ir 1:31:20.85. Turpinām trenēties!

5. Noskriet 5 kilometrus 20 minūtēs
Tieši tai pašā rakstā, ko nupat jau minēju, arī tika stāstīts par LSC mačiem, kuros izpildīju šo saraksta punktu. Teikt, ka tas tika izpildīts līdz ar nagiem, vēl izklausītos pat ļoti pārliecinoši..

7. Noskriet 5*1001 km
Jūlijā noskrieti 259.25 km, kopā kopš saraksta sākuma 3271.37 km. Vēl jānoskrien 1733.63 km. Nu ko, mūsu ēras sākuma punkta sasniegšanas ceļojumā (ja atlikušos kilometrus pielīdzinām gadaskaitlim) esam jau atkāpušies atpakaļ laikā līdz vēlajiem viduslaikiem 🙂

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā
Šis mēnesis vairs tik labi neatspoguļo manu ieceri šogad pārāk daudz sacensībās nepiedalīties atšķirībā no pērnā mēneša – veselas sešas sacensības jūlijā. Tomēr pērnā gada jūlijā bijis vēl par divām vairāk, kā mēs visi vēl labi atceramies.. Kopā kopš saraksta sākuma tātad pagaidām 66, vēl atlikušas 35.

16. Piedalīties vismaz trijās skriešanas sacensībās basām kājām
Kā nāk jauns gads ar Majoru bruņurupuča skriešanas sacensībām, tā skrienu tās basām kājām. Tas tā kā būtu saprotams, bet kā man citādi iet ar basajām sacensībām, jūs jau zināt – nekā! Tātad pēc jūlijā notikušā pludmales skrējiena `Bruņurupucis` manā kontā divas basas sacensības – šis un pērnā gada bruņurupucis.. Vēl vienas kaut kad jānoskrien, lai izpildītu šo punktu, bet vispār būtu jāsāk aktīvāk apdomāt regulārāku skriešanu basām kājām arī sacensībās.

Daži bruņurupuča skrējiena dalībnieki

Daži bruņurupuča skrējiena dalībnieki

17. Noskriet vismaz 100 km vienā nedēļā
Beidzot šajā jomā esmu pārspējis vecum veco 2010. gada februāra rekordu, kad sanāca nedēļa, kurā noskrēju apaļus 80 kilometrus (toreiz tieši tās nedēļas beigās tiku pie sava smagākā kājas savainojuma, pēc kura izārstēšanas sāku interesēties par variantiem, kā skriet bez traumām, kas mani noveda pie baskāju skriešanas atklāšanas). Tā kā saraksts tapa vien pērnā gada aprīlī, tad pie šī punkta iekavās minētajam līdz šim lielākajam nedēļas saskrējumam biju spiests visu laiku rakstīt klāt `kopš 2010. gada 8. aprīļa`. Nu tas vairs nebūs jādara, jo jūlija nedēļā no 4. līdz 10. jūlijam (kuras laikā, starp citu, ietilpst arī jau minētais bruņurupuča skrējiens) beidzot pārsniedzu iepriekšējo rekordu (kopējo, ne tikai saraksta laika), un nu tas ir 81 km. Līdz simtiņam gan vēl augt un augt.. 😉

19. Treniņos pilnībā atteikties no skriešanas apaviem, pārejot uz baskāju skriešanu un vajadzības gadījumā izmantojot vienīgi tā saucamos `minimālos apavus`
Liekas, ka šo es varētu ieskaitīt kā izpildītu.. Grūti definēt formālus kritērijus, kas ļautu man to ieskaitīt formāli. Ņemot vērā, ka pēdējo reizi treniņā ar neminimāliem apaviem skrēju tālajā 12. maijā, kā arī neredzu nekādu vajadzību to kaut kad nākotnē darīt atkal, tad tiešām varam uzskatīt, ka savu pārejas procesu nu esmu pabeidzis! Labi, pierunājāt – šo punktu pasludinu par izpildītu! Nezinu vēl, kas notiks ziemā.. Nāks tuvāk, tad arī skatīsies 🙂

Baskāju dzīves stils

Baskāju dzīves stils

22. Doties ar kanoe braucienā pa kādu upi
Sanda vārda dienas sakarā tika organizēts kanoe brauciens pa Gauju posmā no Līgatnes līdz Siguldai, kurā piedalījos arī es. Bija foršs pasākums, noairējāmies laikam ap ~23-24 km, un kopīgiem spēkiem ļāvām man izpildīt arī šo saraksta punktu.

Šeit esmu mūsu kanoe laivu veiksmīgi ieairējis niedrēs

Šeit esmu mūsu kanoe laivu veiksmīgi ieairējis niedrēs

52. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu
Jūlija sākums bijis visai tukšs, ja neskaita Alīnas radīto īsfilmu, ar kuru papildināju arī Pekinas brauciena aprakstu. Jūlija beigās, savukārt, tapuši vēl divi papildus raksti, veidojot veselu rakstu sēriju no diviem rakstiem 🙂 Kopā tātad jūlijā tapuši trīs jauni ieraksti (kopā saraksta ietvaros 46, vēl pietrūkst 55):
1) Īsfilma par Pekinu
2) Mazāk nozīmē vairāk – vairāk skriešanas prieka
3) Kāda baskāja treniņu process pirmajam maratonam

67. Iemācīties kaut cik sakarīgi peldēt kraulā
Šo ik pa laikam mēģinu, kad sanāk kaut kur papeldēt, lai arī tas sanāk reti. Jūlijā ar peldēšanu kraulā mēģināju nodarboties Daugavā, kad ciemojos pie priekšnieka, un likās, ka jau izdodas krietni labāk kā iepriekš. Starp citu, nevarēju atminēties, vai maz jebkad esmu Daugavā kaut bradājis (peldējies, šķiet, noteikti neesmu) un nevienu konkrētu gadījumu atcerēties nevarēju. Dīvaini gan, laikam tiešām tad pirmo reizi atrados Daugavā! Vēl šo gan neieskaitīšu par punkta izpildījumu, jo vēl pie kraula daudz jāstrādā.

69. Izlasīt vismaz trīs grāmatas
Ir, ir tā jūnijā iesāktā grāmata interesanta. Cītīgi esmu to lasījis arī visu jūliju, un ticis līdz apmēram pusei.. Punkts iet uz izpildi!

91. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē
Jūlijā piefiksēti tikai divi jaunumi, kopā tagad 28, bet vēl trūkst 73.


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s