Piecpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

Jūnijs klātu un jau aizvadīts – vasaras vidus un tādas lietas. Sākam atkal tuvoties ziemai.. Bet no kārtējās ikmēneša atskaites vienalga neizbēgt..

7. Noskriet 5*1001 km
Jūnijā noskrieti 191.25 km, kopā kopš saraksta sākuma 3012.12 km. Apaļo 3000 km robežu pārsniedzu pirmspēdējā jūnija skrējienā pirmspēdējā jūnija datumā pēc Aigara Fadejeva runas noklausīšanās Sportlat veikalā. Vēl jānoskrien 1992.88 km (izklausās jau gandrīz kā kaut kāds gada skaitlis..).

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā
Šis mēnesis ļoti labi atspoguļo manu ieceri šogad pārāk daudz sacensībās nepiedalīties – vien trīs sacensības jūnijā. Kopā kopš saraksta sākuma tātad pagaidām 60, vēl atlikusi 41.

19. Treniņos pilnībā atteikties no skriešanas apaviem, pārejot uz baskāju skriešanu un vajadzības gadījumā izmantojot vienīgi tā saucamos `minimālos apavus`
Ļoti labi esmu progresējis. Pēdējo reizi treniņā `tradicionālos` apavus izmantoju 12. maijā, tātad viss jūnijs pagājis bez kaitīgajiem `pēdu zārciņiem` (pirmais mēnesis tāds). Pagaidām gan vēl Juglas apļus (nezināmu iemeslu dēļ) skrienu savos krosa apavos, kas gan nav pārāk slikti (tas gan vairs īsti neattiecas uz šo punktu, jo tās ir sacensības). Tāpat arī ikdienā staigāju vai nu basām kājām vai sandalēs (slēgtus apavus pēdējo nu jau vairāku mēnešu laikā ikdienā esmu uzvilcis tikai vienu vienīgu reizi – pirmajā konferences dienā Pekinā), bet arī šī lieta neattiecas uz šo saraksta punktu, tas tikai tā – atkāpe no tēmas 🙂

Pagaidām gan īsti labi nesanāk tā punkta daļa, kurā teikts, ka minimālos apavus atļauts izmantot `vajadzības gadījumā`.. Pagaidām sanāk tā, ka vairāk skrienu tajos, nekā pa īstam basām kājām 🙂 Bet nu gan jau pie tā vēl piestrādāšu.

24. Doties pārgājienā ar nakšņošanu teltī
Nakšņošanu teltī piedzīvoju Jāņos, kurus šogad pavadīju Cinevillā, bet tā kā tas nebija saistīts ar pārgājienu, tad izpildīta būtu tikai puse no punkta. Šo tātad, protams, neieskaitām!

38. Uzstāties piekto reizi ar referātu starptautiskā zinātniskā konferencē
Šis punkts jūnijā izpildīts, piedaloties konferencē Pekinā, kas izrādījās mana piektā konference referenta statusā.

40. Doties ceļojumā uz kādu kontinentu vai pasaules daļu, kurā nekad iepriekš vēl neesmu bijis
Kā jau tikko minēju, jūnijā gadījās pabūt Pekinā. Kā jau visiem labi zināms, iepriekš Āzijā bijis nebiju. Vēl tik atliek piebilst vispārzināmu faktu, ka Āzija ir viena no pasaules daļām, lai no visa šī secinātu, ka jūnijā pavisam nejauši sanācis izpildīt arī šo saraksta punktu. Par to, kā man Pekinā izgājis, jau savā emuārā esmu šo to uzrakstījis.

Te arī pierādījums ar mani uz Lielā Ķīnas mūra

Te arī pierādījums ar mani uz Lielā Ķīnas mūra

52. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu
Jūnijā tapuši vien divi jauni ieraksti (kopā saraksta ietvaros 43, vēl pietrūkst veseli 58):
1) Pekinā ir auksti..
2) Piecpadsmitais saraksta izpildes mēnesis

69. Izlasīt vismaz trīs grāmatas
Par divām izlasītajām jau tiku ziņojis iepriekš, bet nu – jūnija pēdējās dienās – uzsāku lasīt arī trešo. Tā ir, liekas, māsas sensenos laikos kādos svētkos dāvātā Bila Braisona grāmata `Īsi stāsti gandrīz par visu`. Sākums šķiet ļoti aizraujošs. Laikam atsauksmes par to būs bijušas precīzas.

91. Piefiksēt 101 jaunumu, kas noticis manā apkārtnē
Jūnijā piefiksēti tikai trīs jaunumi, kopā tagadiņ 26, bet vēl trūkst apaļi trīs ceturtdaļsimti jeb 75.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s