Sestais saraksta izpildes mēnesis

Nu re, jau gandrīz pusgads aizvadīts, mēģinot pildīt saraksta punktus!

1. Noskriet pusmaratonu pusotrā stundā
Esmu vēl par solīti tuvāk šim mērķim. Septembrī aizvadīju savu piekto pusmaratonu Valmieras maratona ietvaros, un nu mans jaunais rekords pusmaratonā ir 1:37:35. Vēl tātad gandrīz astoņas minūtes no laika jānomet, lai iekļautos pusotrā stundā. Ja, stādot sarakstu, likās, ka šo darbu ir gandrīz neiespējami izpildīt, tad nu jau izskatās, ka lēnām, bet mērķtiecīgi šai robežai tuvojos un varētu to patiešām kādreiz arī sasniegt.

2. Noskriet savu desmito pusmaratonu

Valmieras pusmaratons bijis piektais, tātad šeit šobrīd esmu tieši pusceļā. Pirmais (un lieliskais) piecienieks aizvadīts nepilna gada laikā jeb precīzāk – laika posmā no 2009. gada Valmieras maratona (27. septembris) līdz 2010. gada Valmieras maratonam (19. septembris). Divējādas domas rosās manā galvā šajā sakarā.. Pirmkārt, priecē tas, ka līdz šim veiktajās piecās pusītēs esmu pamazām ticis pie pieciem personīgajiem rekordiem. ValmieraCīriheParīzeRīga – Valmiera.. Katrs nākamais labāks par iepriekšējo. Bet no otras puses mani baida fakts, ka kaut kad jau tam ir jāapstājas.. Ne tikai pusmaratonu sakarā, bet arī citās distancēs – pēdējā laikā praktiski katru reizi sanāk labot personīgo rekordu.. Kaut kad tas jau laikam beigsies, bet es pie tā nebūšu pieradis – kā tas ir, ka Tu aizej uz sacensībām un noskrien sliktāk kā esi skrējis iepriekš..? Ir jau dažas tādas sacensības man arī bijušas, bet tad parasti ir bijis objektīvs iemesls – vai nu mežonīgs karstums vasaras vidū vai kas cits. Kaut kad taču rekordu labošana beigsies, arī neesot nekādam iemeslam.. Tas laikam būs traki..!

6. Noskriet 10 kilometrus 44 minūtēs
Arī šim mērķim septembra mēnesī sanāca pievirzīties par solīti tuvāk. Patiesībā gan – par vismaz diviem solīšiem (varbūt pat pareizāk teikt – soļiem). Pirms septembra rekords 10 kilometros man bija 46:12, bet 5. septembrī Vecāķu skrējienā tiku pie labāka laika – 43:03. Tas, neskatoties uz to, ka jāskrien bija pa pludmales smiltīm, mīkstām sūnām mežā, kalniņiem, kā arī kopā noskrējās 80 metri pa virsu.. Līdz ar to jau rēķinājos ar to, ka 25. septembrī LSC kārtējā posmā Mežaparkā tikšu pie vēl viena jauna rekorda – te tomēr asfalts un arī distance precīzāk nomērīta. Tā arī notika, un rekords tika labots uzreiz par vairāk kā minūti, līdz ar ko tā nu ir sanācis, ka 10 km nekad neesmu noskrējis 45 minūtēs ar sekundēm – pirms tam bija visu laiku virs 46 minūtēm, bet nu – 44:55 🙂

Jā, starp citu, tagad, septembra pēdējās dienās arī beidzot pieteicos savam janvāra skrējienam – ekstrēmajam kalnu pusmaratonam Lielbritānijā. Par to vismaz ir droši zināms – tur jauns rekords beidzot nebūs gan. Kā nekā – skrējiens pa kalnu takām ar diezgan ievērojamām augstumu starpībām, kā arī pa dubļiem vietām, cik sapratu pēc apraksta, un ar obligāto ekipējumu līdzi uz muguras 🙂 Būs interesanti.

Vēl – jau jau rakstu par saviem nākotnes plāniem, tad rakstu. Septembrī pieteicos arī vēl vienam pusmaratonam tepat dzimtajās ārēs – 23. oktobrī skriešu Ozolniekos. Nedēļu vēlāk – 30. oktobrī – gribētos pamēģināt paskraidīt ārprātīgajā skrējienā pa Siguldas kalniņiem. Tur jau gandrīz vai biju nobriedis skriet 22 km, bet, izrādās, ka šogad tāda distance nemaz netiek piedāvāta. Tā nu jāskrien būs vien 11 km..

7. Noskriet 5*1001 km
Septembrī esmu noskrējis 161.63 km, kopā kopš 8. aprīļa – 873.15 km, vēl palikuši 4131.85 km.

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā
Septembrī savākušās septiņas sacensības, tātad kopā kopš 8. aprīļa jau 36, vēl pietrūkst 65.

15. Noskriet 101 km basām kājām
Septembrī basiņām noskrieti vien 9.2 km. Kopējā bilance kopš 8. aprīļa – 61.47 km, vēl jānoskrien 39.53 km.

16. Skriet 30 dienas pēc kārtas, katru dienu noskrienot vismaz jūdzi
Sanāca izlaist skriešanu 2. un 15. septembrī, bet pa starpu starp šīm dienām skrēju katru dienu, tātad tas pagaidām jauns rekords – skriets 12 dienas pēc kārtas.

18. Noskriet vismaz 100 km vienā nedēļā
Rekords kopš 8. aprīļa septembrī atkal ir labots un nu tas ir 51.31 km vienā nedēļā – pēdējā (iepriekšējā) nedēļā pirms Valmieras maratona.

31. Doties no mājas uz darbu un atpakaļ ar velosipēdu vismaz 30 reizes
Vēl septiņas reizes septembrī esmu izmantojis velosipēda pakalpojumus ceļā uz darbu, tātad kopā jau 27 reizes un pārējās 3 reizes, visticamāk tiks atliktas uz nākamo gadu. Lai gan – kas zin, ja oktobrī būs silts un jauks laiks, varbūt vēl kādu reizi izbraukāšos jau šogad.

34. Iegūt doktora grādu
Nē, nē, doktors vēl neesmu, bet neesmu vairs arī tikai doktorants vien. Septembrī sanāca nokārtot promocijas eksāmenu un nu tātad skaitos jau doktora grāda pretendents. Gada laikā vajadzētu vēl tad tikai uzrakstīt un aizstāvēt disertāciju!

50. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu

Tikai viens jauns ieraksts septembrī – šis pats! Zinu jau zinu, ka jānokaunas būtu.. Šā gada Valmieras pusmaratons arī ir pirmais no maniem pieciem, par kuru nav tapis atsevišķs raksts..

68. Noskatīties vismaz 101 filmu
Tikai sešas filmas sanācis noskatīties visa septembra laikā.. 57 tātad noskatītas, 44 atlikušas.

85. Nodzīt matus uz nullīti
Atkal jāsaka nē – vēl gluds neesmu, bet matus septembrī dzinis gan esmu, tikai ne visus un visā garumā 🙂

89. Pabeigt veidot šo sarakstu..
Septembrī sanācis pievienot sarakstam tikai vienu lietu:
1) 88. Iegādāties zemi vai mitekli

Tātad vēl joprojām pietrūkst 12 lietu..

Advertisements

3 thoughts on “Sestais saraksta izpildes mēnesis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s