Piektais saraksta izpildes mēnesis

Piektais saraksta izpildes mēnesis aizvadīts visai sinhroni ar manu šā gada atvaļinājuma periodu. Nu jau atkal esmu darbā, bet atskaite vēl jāuzraksta par atvaļinājuma mēnesi.

5. Noskriet 5 kilometrus 20 minūtēs

Esmu daudz darījis šīs lietas sakarā šajā mēnesī. Iepriekšējais rekords piecos kilometros man bija 22:02, un tas tikai uzstādīts jau šā gada martā. Taču tagad – augustā – zem 22 minūtēm piecus kilometrus izdevās pieveikt uzreiz trīs reizes! Pie tam pirmās divas no tām sanāca vienā dienā – no rīta LSC sacensībās noskrēju ar laiku 21:10, bet jau tās pašas dienas vakarā O! Kartes nakts skrējienā – 21:29. Taču jaunais rekords piecu kilometru distancē nu man ir 21:05, ko iespēju Daugavas stadionā tieši nedēļu pēc šiem pirmajiem diviem skrējieniem. Sīkāk par šiem skrējieniem – sacensību sadaļā.

7. Noskriet 5*1001 km

Augustā esmu noskrējis 185.62 km, kopā kopš 8. aprīļa – 711.52 km, vēl palikuši 4293.48 km.

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībā

Augustā savākušās septiņas sacensības, tātad kopā kopš 8. aprīļa jau 29, vēl pietrūkst 72.

15. Noskriet 101 km basām kājām

Augustā basiņām noskrieti 18.95 km, kas ir jauns mēneša rekords (iepriekšējais bija jūlijā – 18.36 km). Kopējā bilance kopš 8. aprīļa – 52.27 km, vēl jānoskrien 48.73 km.

18. Noskriet vismaz 100 km vienā nedēļā

Rekords kopš 8. aprīļa augustā ir labots un nu tas ir 48.37 km.

19. Nobraukt ar velosipēdu 1001 km

Beidzot kāds punkts, kas ticis izpildīts augustā. Tieši tā – sakarā ar lielo velobraucienu uz Kuldīgu nu kopš 8. aprīļa esmu ar velo veicis jau 1014.7 km. Lai arī darbs pabeigts (precizējot – pabeigts tika 24. augustā), mēģināšu vienalga piefiksēt (iekavās pie šī punkta), cik daudz nobraucu, lai pēc tam būtu kaut aptuvena sajēga, cik daudz tad īsti gada laikā vai tamlīdzīgi mēdzu braukāties. Aizvakar gan, braucot ar velo līdzi Alīnai viņas garajā 13 km skrējienā, tiku pie pārsprāgušas riepas, tā kā tagad jāiet uz veikalu pakaļ jaunai. Bet interesantais fakts, ko līdz ar šo atgadījumu piefiksēju – izrādās, ka es ikdienā mēdzu aizskriet ārkārtīgi tālu prom no sava mitekļa.. Biju līdzi Alīnai pabraucies tikai ~2.5 km, tos arī nācās tad kājām iet atpakaļ (plus vēl no starta vietas līdz mājai), bet tas likās TĀDS gabals.. 🙂 Skrienot tas liekas nieks vien, bet, ejot kājām, mērogi izmainās..

21. Doties ar velosipēdu vairāku dienu ekskursijā pa Latviju

Arī, protams, izpildīts sakarā ar Kuldīgas minienu.

31. Doties no mājas uz darbu un atpakaļ ar velosipēdu vismaz 30 reizes

Šis augustā nav pakustējies uz priekšu ne par mata tiesu, jo, kā jau minēju – augusts visiem ir atvaļinājumu mēnesis.. 😉 Laikam tad nevajadzēja to šeit nemaz pieminēt, bet nu – izlietu ūdeni jau vairs nesasmelt..

32. Piedalīties duatlonā vai triatlonā (bez distances garuma ierobežojumiem)

Arī šis vēl, protams, nav realizēts, bet esmu spēris pirmo soli ceļā uz to – apmeklējis triatlona konsultāciju Vecāķos un pie viena arī izmēģinājis veikt visus trīs tā posmus – peldēšanu, velobraukšanu un skriešanu – pēc kārtas. Bija forši!

40. Aizbraukt ekskursijās uz vismaz trim Latvijas pilsētām, kurās nekad iepriekš neesmu bijis

Īsti nespēju atminēties, vai biju iepriekš bijis Kuldīgā vai nē. Tomēr vairāk šķiet, ka nebiju, tāpēc šo Kuldīgas braucienu ieskaitīju kā otro no trim jaunatklātajām Latvijas pilsētām. Vairs tik viena atlikusi.

50. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu

Tikai trīs jauni ieraksti augustā:
1) Mana pirmā saskare ar triatlonu
2) Kuldīgas miniens
3) Piektais saraksta izpildes mēnesis

68. Noskatīties vismaz 101 filmu

Trīspadsmit jaunu filmu pienesums jūlijā (šķiet, ka jauns mēneša rekords, jūlijā sanāca vien desmit), 51 kopā, 50 vēl skatāmas.

76. Izlasīt visus sev abonētos, bet neizlasītos, 8. un 9. gada žurnālus

Lasīt sācis vēl neesmu, bet pa atvaļinājumu mēģināju savākt tos visus kopā, lai aplēstu, cik tad daudz to vispār ir. Sanāca veseli 42. Tiesa, ne visi ir nelasīti. Kaut kad būs jāķeras klāt..

87. Būt kādam par vedēju

Cik nu godīgi šis punkts jūlijā ticis iekļauts sarakstā, tā ir cita runa, bet augustā tas godam izpildīts, piedaloties Aivara un Lindas kāzās 🙂

88. Pabeigt veidot šo sarakstu..

Augustā sanācis pievienot sarakstam tikai vienu lietu:
1) 65. Iemācīties kaut cik sakarīgi peldēt kraulā

Tātad vēl joprojām pietrūkst 13 lietu..

Advertisements

2 thoughts on “Piektais saraksta izpildes mēnesis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s