Trešais saraksta izpildes mēnesis

Nu jau ilgāku laiku neesmu te veicis nevienu ierakstu – tas laikam varētu liecināt par to, ka jūnija mēnesis man sanācis visai aizņemts. Lai arī ar nelielu nokavēšanos, tomēr nu ziņoju par jūnijā paveikto 101 lietas sakarā. Jūnijs bijis ārkārtīgi ražīgs saraksta realizēšanas mēnesis, jo pa šo laiku esmu pamanījies izpildīt veselus četrus punktus, kā arī pievienojis sarakstam piecus jaunus punktus.

7. Noskriet 5*1001 km
Līdz šim kopš 8. aprīļa noskrieti 360.29 km, vēl atlikuši 4644.71 km. Ja turpināšu skriet šādā tempā, izskatās, ka kopā līdz termiņa beigām būs noskrieti vien ~4000 km.. Tātad tempu vajadzētu tomēr palielināt, kas gan jau arī ir paredzēts manā šā gada Valmieras pusmaratona treniņu programmā. Jūnijā no skriešanas nācās uz kādu laiku nedaudz atiet sakarā ar ceļošanu apkārt, bet par savu pašreizējo mazo skriešanas apjomu pārāk nesatraucos, jo zinu, ka to visu atgūšu ar uzviju vēlāk, gatavojoties savam pirmajam maratonam.

8. Piedalīties vismaz 101 skriešanas sacensībās
Pa šo mēnesi esmu paguvis piedalīties piecās sacensībās un nu kopā kopš 8. aprīļa tātad aizvadītas jau četrpadsmit sacensības. Atlikušas vēl 16. Šomēnes apmeklētās sacensības ir šādas:
1) Juglas apļi, 3. kārta (1.06.2010., 7.11 km, 32:56)
2) Zelta keda (5.06.2010., 15 km, 1:10:46)
3) Biķernieku bizons, 2. kārta (7.06.2010., 2.84 km, 12:50)
4) Biķernieku bizons, 5. kārta (28.06.2010., 3.83 km, 18:02)
5) Juglas apļi, 5. kārta (29.06.2010., 7.08 km, 34:34)

15. Noskriet 101 km basām kājām
Jūnijā basām kājām noskrieti 8.01 km, kas pagaidām ir jauns mēneša rekords šajā ziņā. Pagaidām basām kājām kopā pieveikti 14.96 km, atlikuši 86.04 km.

17. Nobraukt ar velosipēdu 1001 km
Pagaidām pieveikti 225.8 km, atlikuši 775.2 km.

22. Piepumpēties 101 reizi no vietas, darot to pareizi
Pašreizējais rekords – 61 reize. Uzstādīts uz asfalta Lietuvas/Baltkrievijas robežpunktā.

29. Doties no mājas uz darbu un atpakaļ ar velosipēdu vismaz 30 reizes
Vismaz šajā ziņā jūnijs bijis ražīgs mēnesis – esmu uz darbu ar velosipēdu braucis veselas 6 reizes, kā rezultātā kopā braukšana bijusi jau 8 reizes un vēl atlikušas 22 reizes.

31. Nopublicēt savu divpadsmito zinātnisko rakstu (ne obligāti kā vienīgajam autoram)
Latvijas Universitātes rakstu krājumā, kuru drukātā veidā esmu saņēmis tieši šajā mēnesī, nopublicēti divi mani raksti (kopā ar līdzautoriem), tā kā nu jau esmu ticis pie deviņām publikācijām, trīs vēl vajadzīgas.

35. Doties ceļojumos uz vismaz trim Eiropas valstīm, kurās nekad iepriekš neesmu bijis (būšana tikai lidostā vai caurbraucot neskaitās)
Šo punktu jūnijā esmu izpildījis. Nebiju domājis, ka tik ātri sanāks to izpildīt, jo ceļojums uz Krimu tika ieplānots visai pēkšņi. Savukārt, komandējums uz Lielbritāniju notika vēl pēkšņāk un līdz ar to vienā mēnesī sabiju trijās valstīs, kurās nekad iepriekš nebiju bijis – Lielbritānijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

37. Šķērsot kādu valstu robežas vismaz ar trim dažādiem transporta līdzekļu veidiem (piemēram, lidmašīnu, kuģi, vilcienu, autobusu, mašīnu, velosipēdu, kājām, …)
Nu jau divi no trim transporta līdzekļu veidiem izmēģināti, jo uz Lielbritāniju, protams, devos, ar lidmašīnu. Pirms tam biju devies ar auto uz Igauniju. Savukārt, uz Krimu braucām ar busiņu, bet to pieskaitu auto kategorijai un par jauna veida transporta līdzekli neuzskatu.

41. Doties vismaz 1001 km garā ceļojumā ar auto
Ja busiņu uzskatu par auto, tad arī šis punkts, pateicoties Krimas braucienam, nu ir veiksmīgi izpildīts. Līdz Krimai ir kādi 2000 km ar astīti, ko braukt, bet mēs, pa ceļam arī maldoties un veicot liekus izbraucienus, kopā turp un atpakaļ nobraucām 5177 km.

46. Izveidot 101 jaunu emuāra ierakstu
Jūnijā tapis tikai viens jauns ieraksts: Kā tad īsti ir ar tiem skrējējiem un suņiem?
Kopā pagaidām 12 ieraksti kopš 8. aprīļa, 89 vēl vajadzīgi.

59. Noturēties taisnstūru spēlē 12 sekundes
Šo arī esmu realizējis, pie tam jau mēneša pašā pirmajā datumā, noturoties veselas 13.277 sekundes. Pēc tam vairs neesmu spēlējis ne reizi 🙂

63. Noskatīties vismaz 101 filmu
Darbs turpinās. Noskatītas jau 27 filmas, atlikušas vēl 74.

67. Izdarīt kaut ko tādu, ko nekad iepriekš neesmu darījis
Jāņu dienas priekšpusdienā Krimā, Krasnokamenskā pirmo reizi mūžā kāpu klintī! Darīju to ar, tā saucamo, augšējo drošināšanu, kad viens pirms tam ir jau uzkāpis un izvilcis striķi caur klints augšā esošu stiprinājumu, tā kā man par krišanu nav jābēdā, varu tik kāpt un krišanas gadījumā striķim vajadzētu mani noturēt. Tā arī bija – pāris reizes kāpšanas laikā sanāca nokrist, bet striķis mani noturēja. Beigu beigās tomēr veiksmīgi izdevās tikt līdz augšai. Vispār jau forši, tikai piekusu gan baigi. Pamatā rokas, ar kurām kļūdaini centos visu laiku vilkties augšā (pareizi laikam būtu vairāk izmantot kāju spēku).

Klints kāpšana Krimā

Klints kāpšana Krimā

81. Pabeigt veidot šo sarakstu..
Šajā mēnesī tapušas piecas jaunas lietas:
1) 43. Pabūt aiz polārā loka
2) 44. Pabūt Dienvidu puslodē
3) 60. Iemācīties žonglēt ar trim bumbiņām vismaz 5 sekunžu garumā
4) 79. Uztaisīt fotolapu ar vienu katru dienu raksturojošu fotogrāfiju viena mēneša garumā
5) 80. Nodzīt matus uz nullīti
Tātad kopš 8. aprīļa tapušas jau 16 jaunas lietas, bet vēl joprojām līdz pilnam sarakstam pietrūkst veselas 20 lietas.

Advertisements

8 thoughts on “Trešais saraksta izpildes mēnesis

 1. Sekoju taviem panākumiem līdz. Un ne tikai sekoju bet mēģinu daudzus punktus arī izpildīt. Nekas nedzen cilvēku, it īpaši vīriešu kārtas, kā sacensību gars. Un baigais prieks ka var tev kaut kur iekabināt – noskrēju vienā paņēmienā basām kājām 19.2km. Sāku pumpēšanās punktu. Pirmajā reizē pamēģināju 2 x 16 (bet varēju vēl) . Ceru pēc 10 dienām tikt līdz 75 vienā reizē.
  Kad ieplānots pirmais Maratons?
  Es sestdien un Jūrmalas Bruņurupuci mīšos ar riteni no Māras dīķa pa veloceliņu līdz pašam Bruņurupucim Majoros. Negribi pievienoties?

  • `Nekas nedzen cilvēku, it īpaši vīriešu kārtas, kā sacensību gars` – precīzi pateikts! Redzēju Tava nepilnā pusmaratona reģistrāciju basām kājām, un nobrīnījos vien, bet laikam pa jūras malu nav ne vainas..
   Vispār man uz to Bruņurupuci nebija doma doties, bet ja jau tāds piedāvājums braukt ar velo, tad ir vērts apdomāt. Ja nelīs lietus (solīts it kā nav), tad varbūt tā varētu pat darīt. Man gan tad sanāktu četras sacensības pēc kārtas četrās dienās – Bruņurupucis, Ozolnieki, Biķernieku bizons, Juglas apļi 😀 Bet ne jau visas jāņem nopietni. Laikam tajā Bruņurupucī varētu basām skriet, tikai 6,5 km, pie tam pa smiltiņām, būtu tīri OK.
   Maratons pagaidām ieplānots tikai divus gadus pēc Tava pirmā – 12. gadā Valmierā. Var jau kaut kas pamainīties, bet es ar to negribu arī steigties – pašlaik gribas pusītes vēl paskraidīt dikti.

   • Pagājušogad, kad pirmoreizi skrēju garo gabalu, 13 km, basām kājām pa smiltīm zem pāris pirkstiem dabūju tulznas (nelielas), bet šogad nevienu. Pāris reizes uzkāpu sīkiem kociņiem, tas gan ir nepatīkami pēdām, tāpēc visu laiku jāskatās zem kājām. Protams, es domāju, rezultāts bez čībām būs drusku sliktāks nekā ar (kāja it īpaši smalkās smiltīs drusku ”buksēs’ – ļodzīsies). Bet ne jau visos mačos jātaisa rekordi. Balva jebkurā gadījumā garantēta – māla Bruņurupucis (visus iepriekšējos gadus visiem finišējušiem pasniedza). Pēc mača paredzēts mazs burziņš pie Teicamnieka vai turpat jūras malā.
    Kā tu domā braukt ar riteni – no mājas gar mani, vai individuāli? (no manis 21-22km – stunda fisi, ne sacīkšu režīmā, braucot).

    • Nu jā, no manas mājas ir ~29 km. Es varētu braukt gar Tevi, tikai pasaki, cikos un precīzi kurā zīmīgā vietā jābūt. Ja starts ir 10:00, pirms tam vēl jāreģistrējas utt., tad jāizbrauc kādos 8:00?

     • 8:20 būs pietiekami (ja tu esi ar mieru braukt pa veloceliņu ar ātrumu 22-25km/h) – pēc mīšanās paliek 40 minūtes pauze. Tev bagāžnieks ir vai brauksi ar mugursomu? Satikšanās vieta O.Vācieša iela 21 (starp Ojāra Vācieša un Akurātera muzeju) – Ne gluži ielas vidū bet labāk uz trotuāra (tā būs drošāk). Der? 29287758

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s