Nepatīkamas atskaņas no Parīzes pusmaratona

Kā jau rakstīju iepriekš, Parīzes pusmaratona organizācija šogad nebija pārāk veiksmīga – daudziem dalībniekiem pūļa dēļ nebija iespējams normāli finišēt. Priecājos, ka es nebiju viņu starpā. Taču izrādās, ka arī es tomēr esmu cietis, tiesa – citādā veidā. Ja sākumā daudz neraizējos par to, ka šī pusmaratona mājas lapā man oficiālais finiša rezultāts sakrīt ar reālo čipa laiku (problēma ir, gan jau tā tiek risināta, gan jau parādīsies arī reālie laiki), tad nu viss ir skaidrs – pēc manas sarakstes ar organizatoriem ir atklājies, ka mans čipa laiks nevar tikt aprēķināts tādēļ, ka mans čips neesot fiksēts, šķērsojot starta līniju.. Kaut kāds sviests! Nav jau tā, ka es būtu piebiedrojies skrējienam kaut kur no malas pēc starta taisnes, gāju vienā lielā barā kopā ar visiem. Visi čipi, kā izrādās, nav piefiksēti.. Nezināmu iemeslu dēļ.. Tā nu mans rezultāts nekur oficiāli nav apstiprināts un gan Parīzes pusmaratona lapā, gan skriesim.lv lapā visu laiku tagad rēgosies mans švakais rezultāts 1:47:29 (1:41:33 vietā) un jebkurš varēs `pārliecināties`, ka esmu noskrējis daudz sliktāk kā Cīrihē 😦 Ehz! Zemāk – sarakste, kas noveda pie šī nepatīkamā slēdziena.

Hello,

If on the website, your reel time is the same as your official time is because your chip wasn’t detected on the starting line. So we can’t calculate your reel time.
We are sorry to have no more information to have your reel time on this race and we are sorry about that. Your time can’t be change on the website.
Regards
Le Service Concurrents
A.S.O. – Semi-Marathon de Paris

—–Original Message—–
From: OreMan
To: semideparis@aso.fr
Date: Tue, 09 Mar 2010 13:56:25 +0200
Subject: About my semi-marathon de Paris finish time

Hi!

I must say I enjoyed the Paris half-marathon very much. Thank you for organizing it! However, in `Semi-marathon de Paris` homepage, there must be an error – my bruto and netto finish times are showing equal (1:47:29). This is the ofiicial time, but the actual chip time must be something around 1:41:33 (my Garmin showed so). Will the actual chip time be seen on the site sometime?

Thank you,
OreMan

Advertisements

5 thoughts on “Nepatīkamas atskaņas no Parīzes pusmaratona

 1. Ticu, ka svarīgs ir pats process – aizbraukt, pasmaidīt, noskriet, padzerties, pasmaidīt un uz mājām. Patīkami arī, ja ir rezultāts. Un ja dikti labs rezultāts, nu tad jau vispār… 🙂

  Skriešana – tā jau tāda cīņa ar sevi. Nu katā ziņā uzreiz pēc tam, kad visi pretinieki ir aiz muguras.

  Lai visi zinātu un redzētu veikumu, varbūt ir tādi maratonu kā “Skrien ar zvaigzni” or something. :->

  Rīgas maratons arī pa lēnām tuvojas, ne?

  Veiksmi!

 2. Nu jā, galvenais jau protams, ir priekš sevis, apziņa, ka esmu noskrējis labāk kā jebkad iepriekš, ieguvis jaunu personīgo rekordu un tā. Nākamais solis – palielīties ar to citiem 😉 Bet to grūti izdarīt bez oficiāliem pierādījumiem..

 3. Un tomēr apsveicu ar personīgo rekordu!:) Šogad Ozolniekos vai Ventiņos noteikti labosi savu rekordu jau oficiāli, bet organizatoru lauciņā varam tagad iemest pāris lielākus Vidzemes laukakmeņus! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s