Nedēļas nogales atskaite

Pērnās nedēļas nogale bija kārtīgs pārbaudījums manām kājām. Tā sākās jau ceturtdien ar 14 kilometru skrējienu. It kā nekas īpašs, bet priekš manis gana daudz – šādu gabalu vēl nekad nebiju noskrējis. Piektdien, kā zināms, Rīgas svētku ietvaros norisinājās O! Kartes nakts skrējiens, kurā noskrēju 4.7 km. Tai pat dienā, tikai nedaudz agrāk, vēl pamanījos nobraukāt ar velosipēdu gandrīz 30 kilometrus, kas arī deva savu iespaidu uz manām pakaļkājām.

Tālāk sekoja abas pērnās nedēļas brīvdienas ar saviem pasākumiem. Sestdien praktiski visu dienu pavadīju Reval Hotel Latvija telpās, kur norisinājās Latvijas Salsas Festivāls. Visu dienu nācās dejot dažādus Salsas un citu deju paveidus. Tāpat tika apmeklēts arī Rīgas svētku ietvaros esošais šī festivāla stends 11. Novembra krastmalā, kur arī nedaudz padejojām. Papildus – vakarā un naktī dejas turpinājās pēcfestivāla salsas ballē, pēc kura manas kājas jau bija praktiski vairs nelietojamas.

Visbeidzot – svētdien tika atzīmēta 20. gadadiena kopš leģendārā Baltijas ceļa 1989. gada 23. augustā, kurā piedalījos arī es (lai gan praktiski neko no tā neatminos). Protams, nācās piedalīties arī šajā pasākumā, skrienot skrējienā ar nosaukumu `Sirdspuksti Baltijai`. Kamēr lielākā daļa paziņu skrēja ne vairāk par vienu kilometru, kā jau tas šai skrējienā bija paredzēts, es jau laicīgi biju piereģistrējies 378. skrējiena Tallina – Rīga kilometrā ar domu skriet līdz finišam pie Brīvības pieminekļa, tātad – 10 kilometrus. Tad, protams, nezināju, ka jau pirmajos 100 skrējiena metros sajutīšu, ka kājas man bijušas gandrīz beigtas un ceļgali sāp kā traki 🙂 Tomēr pēc pāris kilometriem pieradu un visumā skrējiens, protams, bija ļoti viegls, jo temps palēns. Izrādījās, ka tādi kā es ir diezgan daudzi – skrienot līderu grupā, nemanīju praktiski nevienu, kas stātos malā ātrāk par finišu. Kopumā sanāca lielisks skrējiens!

Šodien devu kājām iespēju atpūsties, lai ar rītdienu atkal varētu atsākt savus Valmieras pusmaratona treniņus ar 10 kilometru skrējienu. Atgādinājums – līdz augusta beigām šim pusmaratonam var vēl pagūt reģistrēties pa lēto, tā kā – nenokavējiet!

Advertisements

7 thoughts on “Nedēļas nogales atskaite

 1. Ai ai ai. Atvaļinājumā esi zaudējis korektas latviešu valodas rakstīšanas spējas.

  Pirmās rindkopas 5. teikuma pēdējais vārds – sanāk, ka rokas arī ir kājas?

  Otrās rindkopas 3. teikums – pazudis burts pēdējā vārdā.

  Otrās rindkopas 4. teikums – otrais un trešais vārds jāapmaina vietām un vienam no viņiem vajag pamainīt galotni.

  Trešās ridkopas 4. teikums – teikums nav nobeigts ar punktu.

  Trešās ridkopas 7. teikums – vērojama krievu valodas gramatikas ietekme teikuma struktūrā kā arī skrējiens var “sanākt”, nevis “padoties”.

  Ceturtās rindkopas 1. teikuma pirmā daļa – vērojama krievu valodas gramatikas ietekme teikuma struktūrā.

 2. Nja, bet Tu pa kluso laikam esi beidzot šo to samācījies 😀
  1) Pakaļkāju eksistence nekādā ziņā nedod atbildi uz jautājumu par citu ķermeņa daļu (tai skaita – priekškāju) eksistenci.
  2) Izlabots.
  3) Izlabots.
  4) Teikumu var nobeigt ar dažādām pieturzīmēm, ne tikai punktu. Šajā konkrētajā situācijā izmantota klasiskās latviešu valodas papildinātā versija un teikums nobeigts ar divdaļīgo pieturzīmi `:)`.
  5) Nedaudz pamainīts.
  6) Nekādi nevaru piekrist kritikai.

 3. 1) Ja tu lieto terminu pakaļkāja, tad tu sašaurini kājas terminu līdz tām kājām, kas ir no kāda skatu punkta “pakaļas” pusē. Tādu apzīmējumu attiecina uz dzīvniekiem, kas pārvietojas uz četrām kājām. Tā kā tu nepārvietojies uz četrām kājām (jo tev nemaz nav vairāk kā divu kāju) un ir lietots termins daudzskaitlī (vairāk par vienu kāju), tad apzīmējums pakaļkājas šajā vietā ir neatbilstošs, mulsinošs un neprecīzs termins.

  4) Neviļus nāk prātā http://vietne.wordpress.com/2008/08/27/500tais-ieraksts/ ieraksta 6. komentārs, kur, cita starpā, komentāra autors piemin, ka teikums nebeidzoties ar punktu.

  6) Liekas, ka arī nepiekrītot kritikai, esi pamainījis tekstu. 😉

 4. 1) Nekādi nevaru piekrist šādai sagrozītai patiesības interpretācijai.
  4) Aplūkojot minēto vietni, sevis atrastas pēdas neatradu, taču pamanīju, ka kāda persona ar pavisam citu emuāra adresi traumējusi Tevi ar šo aizrādījumu līdz mūža galam 😉 Nedaudz gan šeit situāciju maina fakts, ka šeit teikuma beigu pieturzīme ir patiešām divdaļīgais `:)`, bet Tevis minētajā vietnē nav pat tas, vien kāds specifisks nevienā valodā neietilpstošs simbols.
  6) Pirmkārt, teksts šajā vietā nav ticis mainīts it nemaz. Un, otrkārt, Tavā kritikas teikumā pirms `arī` arī nepieciešams komats 😉

 5. 1) Visu laiku niekojies ar dubultajiem noliegumiem? 🙂

  2) Man ir informācija, ka viena un tā pati persona ir lietojusi vai joprojām lieto vismaz divus dažādus nikus. Kā arī mēģina izlocīties no tiešiem pierādījumiem pretrunām paša apgalvojumos! 😀

  3) Ja teksts nav mainīts šajā vietā, tad kā tu realizēji pārējos labojumus?

 6. 1) Šajā manā teikumā nav dubultā nolieguma. Ar `ne` var sākties arī citi vārdi, ne tikai noliegumi 😉
  2) Neko par to nezinu.
  3) Pārējiem ar to nav nekāda sakara. Saku, ka ceturtās rindkopas pirmais teikums, par kuru Tu runāji 6. punktā, nav mainīts.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s