Masveidā tiek vāktas kopā Čīles vāveres!

Kā nu katrs to vākšanu izveic, par to spriest man, protams, grūti. Citi droši vien brauc uz Čīli medīt, citi mēģina iepirkt Zoo veikalos, vēl citi varbūt zog utt. Lai vai kā, ikviens no vieņiem ir spiests sākumā ievākt informāciju par Degu dzimtas dzīvniekiem, lai kopā vākšana pēc tam sekmētos labāk. Un kur šī informācija tiek meklēta? Protams, starptautiskajos tīmekļa meklētājos! Un kāda lapa parasti tiek atrasta? Protams – mans emuārs!

Degu jeb Čīles vāvere manā emuārā meklēta visai bieži, bet lielākā intensitāte norisinājusies tieši pēdējās divās dienās. Vakar saistībā ar šo tematu mana lapa atrasta pat veselas 18 reizes:
– Čīles vāvere – 6 reizes
– čīles vāvere – 4 reizes
– Čīles vāveres – 3 reizes
– Čīles vāveres . – 2 reizes
– ciles vāvere – 1 reize
– c’iles v’avere – 1 reize
– čīles vāvere -degu – 1 reize

Un vēl papildus pagaidām 14 apmeklējumi šodien – pa sešiem, pieciem un trim attiecīgi atslēgas vārdiem `Čīles vāvere`, `Čīles vāveres` un `čīles vāvere`. Tā neko vāveru mīļotāji sarosījušies, un pie tam – tieši Čīles!

Advertisements

7 thoughts on “Masveidā tiek vāktas kopā Čīles vāveres!

 1. Čīles vāvere, ja zinātu, justos ļoti lepns 🙂

  P.S. Un nav jau brīnums, ka meklē. Dzīvnieciņš ir vienkārši burvīgs 🙂 Pūkains, draudzīgs, mīļš, interesants, ar savu raksturu, turklāt arī gudrs 🙂

 2. Nja, bet tas ir kaut kas fantastisks – kopumā tātad vakar līdz dienas beigām savācās veseli 24 Čīles vāveres jeb degu meklējumi dažādās formās, bet, piemēram, šodien pagaidām Čīles vāvere ir vienīgais, kas manā emuārā atrasts – 4 dažādi (bert kopā 7) meklējumi!

 3. Vienkārši kāda paliela ģimene nolēmusi pieņemt savā gadībā šo burvīgo mājdzīvnieciņu, jo mazā meitiņa neliekas mierā un grib sev mājās būrītī degū.
  Tā nu vecāki drudžaini metušies meklēt informāciju par šo pūkaino radībiņu tīmeklī, to pašu dara arī pati mazā vaininiece un viņas 6 vecākie brāļi un 7 māsas.
  Tā kā ļaudis mūsdienās ūber-aizņemti, izlasīto viņi ātri aizmirst, un meklēt nākas vairākas reizes no vietas… 🙂
  Nu tā kaut kā ;D

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s