Nianses sporta spēles

Kamēr idiotu bars pašvaldību vēlēšanās Rīgā ar lielu balsu vairākumu ievēlēja apvienību `Saskaņas centrs`, es atrados pavisam citā Latvijas vietā – Priekuļu pagasta Spāriņu kalna mājās -, kur piedalījos deju centra `Nianse` rīkotajās ikgadējajās sporta spēlēs.

Šajā deju pasākumā, kā jau rakstīju iepriekš, esmu iesaistījies tikai pavisam nesen – kopš šā gada aprīļa mēneša devītā datuma. Tomēr šis tas ir mainījies – ja sākumā gāju uz pirmo nodarbību ar domu izciest to visu kā zobu sāpes, tad ar laiku tas sāka iepatikties arvien vairāk, bet pēc šīs nedēļas nogales.. teiksim tā – patīk jau pa īstam 🙂

Par pasākumu neko gari nerakstīšu, tur vienkārši vajag būt klāt, izjūtot visu to gaisotni un piedaloties tajā. Varu tikai palielīties, ka, neskatoties uz kājas (pat abu) bojājumiem, kas tika iegūti tikai dienu iepriekš skriešanas pasākumā, komanda, kuras sastāvā startēju, ieguva 3. vietu šajās sporta spēlēs, tā kā tikām pat pie kausa un individuāliem diplomiem! Disciplīnas bija dažnedažādākās, bet uzvaru ieguvām tādos `olimpiskos` sporta veidos kā nirēju skrējiens un nāru glābšana.

Pēc sportošanas un centralizēti dalītas zupas ēšanas norisinājās pasākums ar nosaukumu `Dejas līdz rītam`. Protams, bija dalībnieki no augstākiem kursiem par pirmo, kas rādīja patiesi monstruozas prasmes. Nebūtu slikti sakačāties līdz tādam līmenim..

P.S. Lai radītu priekšstatu par dejām, ar kādām nodarbojos, varat aplūkot kādus pietiekami reprezentatīvus piemērus:
Salsa
Bačata
Merenga
Regatons

Advertisements

8 thoughts on “Nianses sporta spēles

  1. Atpakaļ ziņojums: Ceļā uz jūsu pirmo pusmaratonu « Rūdas vīra neironu uzplaiksnījumi!

  2. Sāda gaisotne ir ne tikai Nianses sporta spēlēs, bet arī Latino vakaros Amber night un šo piektdien Olimpic Voodoo casino. 🙂

    Drīz būs arī Salsas nometne Limbažos. Tas patiešām jāizbauda. 🙂

    Vita

  3. Atpakaļ ziņojums: Nianses ziemas sporta spēles « Rūdas vīra neironu uzplaiksnījumi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s