Vai jums jau ir sava personīgā sala?

Cik jūs būtu gatavi maksāt par savu personīgo salu? Ja ne gluži `gatavi`, tad vismaz – kā domājat, cik tāda sala varētu maksāt? Es laikam teiktu – kādiem pārdesmit miljoniem ASV dolāru vajadzētu būt. Galu galā brīvas salas taču laikam jau pasaulē ir diezgan liels retums, taču bagātu cilvēku (miljonāru un miljardieru) netrūkst, līdz ar ko salas pat varētu tirgot tādā kā izsolē un tad jau cenas griesti kļūst stipri grūti nosakāmi.

Bet laikam jau kaut kas manos spriedumos ir ačgārns, jo izrādās, ka ikviens no mums sev personīgu salu var iegādāties par cenu, sākot no.. 30 tūkstošiem ASV dolāru! Tā neko, vai ne? Tas ir daudz lētāk nekā vidusmēra vienistabas dzīvoklis Rīgā 🙂 Pie tam varētu domāt, ka par šādu cenu tad droši vien varētu varbūt dabūt kādu nīkulīgi mazu zemes pleķīti kaut kur okeāna vidū, bet arī šī nav tiesa! Par USD 30000.00 dabūnama visai pieklājīga sala pašā Latīņamerikas sirdī un valstī, kurā atrodošajā Sonas cietumā risinās lielākā daļa seriāla `Izlaušanās` 3. sezonas notikumi – Panamā. Turklāt, lai arī salas izmērs neatbilst gluži Grenlandes vai Madagaskaras līmenim, tomēr nav arī tik traki – sala ir apmēram 3000 kvadrātmetru plaša. Pilnīgi pietiekami, lai uzbūvētu sev villu, dārzu un vēl šo to.

Nu ko, esam gatavi izmantot savus nelielos iekrājumus salas iegādei? Tad dodamies uz privāto salu pirkšanas lapu un pērkam nost, piemēram, salu Isla Gatun!

P.S. Starp citu, ja negribat uzreiz pirkt vai nezināt, kurā Zemes malā labprāt mitinātos, šajā lapā salas tiek piedāvāts arī īrēt.. Tā teikt, var izmēģināt kādu laiku padzīvot dažādās vietās un tikai pēc tam ņemt un kādu salu pa īstam arī nopirkt.

Advertisements

5 thoughts on “Vai jums jau ir sava personīgā sala?

  1. Sanibel netiek pārdota.. nevis Sanibel netiek pārdota par cenu, kas ierobežota no augšas ar patvaļīgu reālu skaitli.. Tas nozīmē tieši to, kas uzrakstīts – netiek pārdota ne par kādu galīgu skaitu naudiņu 😉

  2. Jāmācās lietas skatīt kontekstā 😉
    Materiālajā pasaulē ir tikai jāpacenšas atrast kāds atbildīgais indivīds un nenoskopoties, piedāvājot kukuli 😉
    Voila, sala tava! 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s