Kad paliek bez OCTA..

Šorīt, izejot no mājas un iekāpjot mašīnā, jau biju pavisam aizmirsis par faktu, ka mana auto obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas pēdējais derīguma datums bija vakar.. Tas atausa atmiņā tikai pēc A. Saharova un M. Keldiša ielu krustojuma šķērsošanas, kad biju spiests braukt garām ceļu policijas (vai arī tagad jāsaka – satiksmes uzraudzības biroja?) ekipāžai un pie tās stāvošam ceļu policistam (SUB darbiniekam), kurš ar aizdomīgu skatu vērsās manā virzienā. Tālākais ceļš gan pagāja, meklējot, vai tuvumā nav redzams naidnieks.. 🙂

Šodien jācenšas dabūt kādu OCTA!

Advertisements

6 thoughts on “Kad paliek bez OCTA..

  1. Hehe, es jau ar vakar nez kāpēc atcerējos, ka ir pēdējā diena, nevaru tagad pat vairs iemeslu atcerēties, kā par to varēju iedomāties.

    Nu jā, jā, zinu, ka varu dabūt OCTA internetā. Tikai man vēl tāda problēma, ka gribu pārcelt savu Bonus-Malus klasi no citas automašīnas virpirms, lai OCTA sanāk lētāka, un to laikam gan jāiet darīt klātienē uz kādu biroju.. Vai arī var pa tālruni, nezinu?

  2. Tagad tieši meklēju netā izdevīgāko OCTA piedāvājumu.. es arī līdzīgi kā tu- atcerējos par polisi jau pēc tam, kad biju izbraucis uz darbu..stresiņš ne pa jokam 😀 pagaidām sliecos uz velletakpasam.lv bet vēl padūmāšu.

  3. nu principā man tā nav gadījies. par polisēm domāju vienmēr, lai cik smiekliigi tas neskan, bet no sākta gala, vienmēr atceros termiņus, datumus, laikus. Runājot par velletakpasam.lv, nu, vecīt, laikam jau patiesi izdevīgi, jo pats ņēmu no letakpasam.lv, esmu apmierināts, nu kur nu vēl velletakpasam.lv!!!!!!!!!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s