Bezmaksas informācijas pārraide!

Šodien kolēģis ieteica veidu, kā mūsdienās iespējams pārraidīt informāciju bez maksas, izmantojot mobilo tālruni. Protams, ar `bez maksas` šeit jāsaprot tikai tas, ka par pašu pārraidīto informāciju nekas nav jāmaksā. Savukārt, pats tālrunis, protams, ir jādabūn, kā arī nepieciešams maksāt kaut kādu abonēšanas maksu vai ko citu, lai tālruni varētu izmantot kādā no mobilo operatoru tīkliem. Taču maksa par pārraidīto informāciju neatkarīgi no tās apjoma, ir vienāda ar nulli..

Vai spējat izdomāt kādu variantu, kā to panākt? Rakstiet komentāros savas idejas, varbūt, ka bez man jau zināmās rodas vēl kāda jauna..

Advertisements

14 thoughts on “Bezmaksas informācijas pārraide!

  1. Nu teiksim tā – jebkādu vismaz tekstuālu informāciju. Uz ko? Kā lai saka – vienkārši nodot ziņu citai personai, kurai arī ir mobilais tālrunis ar kādu nebūt pieslēgumu. Neiedziļināsimies sīkumos – bet principā jau, ja es varu pārraidīt tekstuālu informāciju (simbolus, teiksim), tad jau arī bildi varu pārraidīt, ja abas puses vienojas par kodējumu 😉

    Atbilde būs pēc kāda laika, jā 🙂

  2. Vispār taisnība Tev ir, R, arī tā varētu darīt 😉 Vienīgais, protams, ka pārraidāmās informācijas saturs būtu stipri ierobežots – varētu pārraidīt vienīgi latīņu alfabēta burtus, ciparus, dažas pieturzīmes un var būt vēl kādu simbolu. Bet nu principā tekstuālai informācijai ar to lielākoties varētu arī pietikt. Protams, ja gribētu pārraidīt, teiksim, bildi pēc zināma kodējuma, kurš varētu būt plašāks par šiem ar Morzes kodu kodējamajiem simboliem, tad varētu rasties problēmas. Bet jebkurā gadījumā – doma ir pareizā virzienā!

  3. Atpakaļ ziņojums: Bezmaksas informācijas pārraide - How to! « Rūdas vīra neironu uzplaiksnījumi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s