Bezmaksas koplietošanas slidotava pagalmā!

Vakar vakarā par interesantu pasākumu izvērsās auto novietošana pagalmā, atbraucot mājās no darba. Nogriežoties no ielas pagalmā, redzēju nedaudz tālāk uz priekšu novietotu avārijas trijstūri un aiz tā – divus auto. Viens atradās normāli ielas malā, bet otrs bija sagriezies šķērsām un atradās daļēji zālājā. Izskatījās, ka šie auto bija bijuši sadūrušies. Nodomāju, ka atkal jau kāds nav mācējis braukt, un droši griezu pa kreisi iekšā savā pagalma daļā. BET – ko Tu domājies, ko ne – stūre gan ir pagriezta pa kreisi, bet auto virzās taisnā virzienā tieši virsū abiem minētajiem auto 🙂 Izrādās – braucamā daļa ir ne tikai slidena, bet gan pilnībā pārkārta ar pabiezu ledus kārtiņu.. Apstājos tomēr, neieskrienot ne auto, ne apmalē, un sapratu, ka šoreiz jārīkojas uzmanīgāk.

Lēnām apbraucu pagalmu, slīdot uz visām pusēm kā traks, konstatējot, ka šeit, kā jau parasti, nav nevienas brīvas vietas. Tad apstājos, lai palaistu citu auto, bet pēc tam konstatēju, ka uzsākt braukšanu vairs nav iespējams, jo notiek vienkārša spolēšanās uz vietas.. Sievai nācās stumt 😀 Beigu beigās atradu vienu vietu, kur atstāt auto, piebraucu tai blakus, un konstatēju, ka nemaz nebūs jāpipūla sevi ar parkošanos – auto pats sāniski slīdēja iekšā šajā vietā, jo braucamā daļa pie apmales laikam bija nedaudz zemākā līmenī 😀 Tomēr ne gluži līdz galam ieslīdēja – nācās veikt nelielas korekcijas.

Pēc tam bija grūtības nokļūt no auto durvīm līdz mājas durvīm, jo apavu zoles nav no smilšpapīra. Šorīt pa radio dzirdēju, ka dienas laikā ledus nokusīšot, bet, izgājis ārā, kostatēju, ka:
1) nekas no apledojušā pagalma nav mainījies;
2) vietā, kur vakar bija saskrējušies divi auto, tagad atrodas citi divi auto, kā arī policijas auto ar ieslēgtām zilām bākugunīm..

Advertisements

One thought on “Bezmaksas koplietošanas slidotava pagalmā!

  1. Es vakarā mājupceļā pabaudīju ziemas priekus paslidinoties pa laukumu, gluži kā pa ezeru 🙂
    Vienīgā neērtība, ka šorīt bija pagrūti tikt ārā no mājas pagalma – iebraucamā ceļa galā ir neliels uzkalniņš, kurš protams bija pārvērties par ledus spoguli, kurā atpakaļgaitā uzbraukt nemaz nebija tik viegli 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s