Maratonisti un īsāku distanču skrējēji – laiks sarosīties!

Ir jau gandrīz klāt devītais gads un līdz ar to arī līdz nākamā gada Rīgas maratonam atlikušais laiks nu jau ir mazāks par pagājušo laiku no šī gada attiecīgā pasākuma.

Visiem potenciālajiem dalībniekiem varu atgādināt, ka dalības maksa pasākumam ir tieši proporcionāla reģistrēšanās datumam – vismazākā tā ir, reģistrējoties līdz šī gada beigām. Tiesa gan, tie ir seši lati – tieši tāda pat, kāda tā bija otram dārgākajām pieteikšanās laikam šajā gadā 😉 Bet tas taču mūs, skrējējus, nespēj atturēt, vai ne? Tikko uzzināju par to, ka sākusies reģistrācija nākamajam gadam un uzreiz sagribējās atsākt treniņus 🙂

Nākamgad papildus trijām iepriekšējām distancēm – maratonam, pusmaratonam un mini-maratonam, kura garums vēl precīzi nav noteikts, bet zināms, ka tas būs 5-6 km, tātad apmēram tikpat, cik šogad – būs iespēja ar četru cilvēku komandu pieteikties maratona stafetei, kurā katrs no dalībniekiem veic ceturto daļu maratona distances. Interesanti! Es tomēr saprotu, ka neesmu spējīgs vēl veikt pusmaratonu, kā arī nekad mūžā pat vēl neesmu vienā reizē veicis maratona ceturto daļu, tādēļ atkal plānoju pieteikties tai pašai distancei, ko skrēju šogad – mini-maratonam. Tur atkal var ierakstīt arī komandas nosaukumu, tādēļ gaidu piedāvājumus apvienoties kopīgā komandā!

Pasākuma norises datums – 17. maijs. Reģistrēties varam šeit!

Advertisements

One thought on “Maratonisti un īsāku distanču skrējēji – laiks sarosīties!

  1. Atpakaļ ziņojums: Nāksies atteikties no maizes.. « Rūdas vīra neironu uzplaiksnījumi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s