Ko meklējam iekš GOOGLE?

Kā jūs domājat – kas ir visvairāk meklētais vārds/frāze tīmekļa meklētājā Google šajā gadā? Ko paši bieži meklējat? Teiksiet – tādas frāzes kā `C++`, `USA`, `Google`, `How to`, `Earn money` vai `Mathematicians of 20th century` varētu būt kandidāti uz šo prestižo nomināciju? Nekā! Kā ir īstenībā – nemūžam neuzminēsiet.. Izrādās, ka visbiežāk meklētā frāze šajā gadā (tā vismaz ne akmenī iecirsts, bet bedrē ierakstīts gan) esot:

Sarah Palin

Njā, par šādas personas eksistenci es uzzināju tikai no šīs ziņas par to, ka tā, izrādās, ir visvairāk meklētā ne tikai starp visām pasaules personām, bet vispār – no visa, ko vien var iedomāties.. Viņa ir ASV Aļaskas štata gubernatore, bet laikam jau ievērojama un meklēšanas vērta kļuvusi pateicoties tam, ka tikusi izvirzīta kā kandidāte uz ASV viceprezidenta amatu. Vēl interesanti ir tas, ka pašā ASV šī persona ierindojusies tikai septītajā vietā, kamēr neapstrīdams līdzeris ASV meklētāko atslēgas vārdu sarakstā bijis vārds `Obama`. Nezin gan, kāpēc..

Manu blogu gan vēl neviens pēc šī populārā augstāk minētā atslēgas vārda nebija atradis 🙂 Bet nu tam ir darīts gals – ja turpmāk kāds Google lodziņā ierakstīs vārdus `Sāra Peilina` un nospiedīs `Meklēt`, pastāv liela varbūtība atrast šo rakstu 😀

Advertisements

2 thoughts on “Ko meklējam iekš GOOGLE?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s