Jubileja

Šodien aprit tieši 8 gadi, kopš dienas, kad ieguvu savu autovadītāja apliecību. Toreiz – 2000. gada nogalē – vēl mācījos vidusskolas pēdējā klasē. Tā nu bija sagadījies, ka tieši 28. novembrī biju nozīmēts par vienu no diviem dežurantiem skolas virtuvē.. Bet no rīta tomēr gāju uz autoskolas teorijas eksāmenu, pēc tam vēl braukšana.. Aivaram nācās gandrīz visu dienu dežurēt vienatnē 😀

Pa šiem gadiem nekas īpašs nav noticis – neesmu pat izraisījis nevienu avāriju vēl 😉 Tikai vienā avārijā esmu bijis iesaistīts, kad manam golfam (kurš bija vēl bez apdrošināšanas, jo tikko biju bijis CSDD, kur to pārreģistrēju uz sava vārda, un nu braucu tikai prom) pakaļā ienesās vecais vīrs. Piedzīvoti pagaidām pavisam trīs dažādi auto. Bet pašas tiesības vadīt auto patiesībā man vēl bijušas tikai 7 gadus uz 10 mēnešus, jo divus mēnešus savulaik nācās padzīvot bez tām, kad biju nedaudz pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu uz Vanšu tilta..

Advertisements

11 thoughts on “Jubileja

  1. Laimīgais. es pusgadu cenšos tikt pie šīs jaukās rozā apliecības ;( pirmais braukšanas eksāmens būs 18 jūnijā.. es TĀ ceru, ka beidzot pienāks arī mans laiks!
    tad es pēc pāris gadiem arī varēšu svinēt jubileju.. ;]

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s