Li li li li li li li li li li i i do..

Mans pirmais lidojums ar lidojumu bija vēlu – tikai pērnā gada otrajā pusē, pirms nedaudz vairāk kā viena gada. Nu jau kā pagājusi vairāk kā nedēļa kopš mana pagaidām pēdējā lidojuma. Un vai spējat iedomāties – nu jau esmu lidojis 22 reizes! Tātad ir bijis gandrīz vai pa diviem lidojumiem katru mēnesi – it kā es katru mēnesi būtu veicis kādu tiešo reizu uz kādu pasaules malu turp un atpakaļ. Tā neko..

Lidojumi bijuši visdažādākie – sākot ar nepilnu stundu gara pārlidojuma no Krētas uz Atēnām un beidzot ar vairāk kā pilnas slodzes darba dienas pavadīšanu gaisā, mērojot ceļu uz Ziemeļamerikas kontinentu un atpakaļ. Arī lidostā nīkšanas laiki starp reisiem bijuši dažnedažādi – sākot ar skriešanu `pa galvu, pa kaklu`, lai paspētu uz nākamo reisu pēc iepriekšējā reisa kavēšanās, un beidzot ar stundām (>4) ilgu klīšanu pa lidostas teritoriju un ciet migšanu no garlaicības.

Arī komforts variē, galvenokārt jau atkarībā no avio kompānijas un, protams – lidojuma ilguma. Ir nācies gan ciest badu, gan kārtīgi paēst, bet pārsvarā jau – tikai tā pa bišķiņam iekost. Virzīt ēdienu pretējā virzienā nekā to paredz dabiskā gravitāte gan nācies tikai vienreiz un tad pat reisā, kad ēst nemaz netika dots 🙂

Nekas mūžā vēl nav sanācis nokavēt kādu reisu, cerams, ka arī nesanāks..

Tagad gan paredzēts ieturēt tādu nelielu pauzi un atkal turpināt savas aktīvā lidotāja gaitas tikai nākamā gada februārī.

Advertisements

8 thoughts on “Li li li li li li li li li li i i do..

  1. Baigi jau daudz, jāteic. Bet jāņem vērā arī tas fakts, ka bieži vien lidojumā uz galamērķi ir jāveic vairāki pārlidojumi. Ok, piemēram, lidojumā uz ASV citādi nemaz nevaru iedomāties. Bet, piemēram, lidojumā no Nīcas vien sanāca 3 lidojumi, kaut gan nemaz TIK tālu tā nav, vienkārši tiešā reisa tad vēl nebija 😦 tā kā tajā ceļojumā viens “savākti” 5 lidojumi turp/atpakaļ. Bet ko nu tur daudz – skaitļi nemelo 😉 kad prognozējams pirmais 100-nieks? 🙂

    P.S. Pie reizes jānovēl veiksme rakstībā, jo no tās diezgan tieši lidojumu skaits ir atkarīgs :)*

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s