Kādu lietotāja vārdu izvēlēties?

Dažiem tā laikam var kļūt par nopietnu problēmu, reģisrējoties kādā no kārtējām tīmekļa vietnēm. Tāpēc daudzās lapās mūsdienās tiek piedāvāta tāda iespēja kā noklusētais lietotāja vārds – lai lietotājam nav vairākas reizes jāizmēģina radīt tādu lietotāja vārdu kā, piemēram, `Juris`, `Juris_Berzins` vai `Juris_Juris`, kādi jau varētu eksistēt, sistēma lietotāja vārda lauciņā jau automātiski ieliek kādu unikālu vārdu, kāds vēl nav reģistrēts. Lietotājs priecīgs – pašam nav jādomā!

Līdz šim biju saskāries ar apmēram tāda veida noklusētiem lietotāja vārdiem kā `Juris2401`, `JurisB17` vai `JurisBerzins3452`. Protams, sistēmas vēlme nākt pretī lietotājam ir apsveicama – izvēlēties tādu vārdu, lai to vieglāk būtu atcerēties, kas satur vārdu vai uzvārdu, vai vēl sazin ko. Taču vienmēr esmu domājis, ka nekad mūžā šādu ieteiktu vārdu vienalga neatcerētos dēļ tiem patvaļīgajiem skaitļiem, kas tiek piekabināti galā.

Tā biju domājis… līdz šai dienai, kad man tika piedāvāts tāds lietotāja vārds, ka visi augstākminētie uzreiz kļuva tik mīļi, jauki un viegli atcerami, ka prieks. Tātad man ieteiktais sistēmā unikālais lietotāja vārds bija:

606963528

😀 Un virs tā iedrošinoša piebilde: Your username must be unique. The suggested username below is available – use it, or feel free to select another one.

Hehe, vārds taču ir unikāls – ko vairāk sirds var vispār vēlēties!? 🙂

4 thoughts on “Kādu lietotāja vārdu izvēlēties?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s